Kapat

Paramparça Yılın En Çok İhraç Edilen Dizisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını yaptığı Paramparça bitse de ödül almaya devam ediyor.
Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin (TET) düzenlediği ödül töreninde  2016 yılında ki verilere göre bir çok yapımı geride bırakarak yılın en çok ihracat yapılan dizisi Paramparça oldu. İhracat şampiyonu olan Paramparça dizisi 50’den fazla ülkeye satışı gerçekleştirildi.
Paramparça 3 sezon ekranlara gelen dizi toplam 97 bölüm yayınlandı. 27 Mart 2017 tarihinde final yapan dizi dünyanın bir çok ülkesinde hala yayınlanmaya devam ediyor.
Four Seans Bosphorus Otel’de yapılan ödül törenine Endemol Shine Türkiye Ticari Direktörü, H. Hakan Eren, Endemol Shine Türkiye Genel Müdürü Gökhan Tatarer ve Paramparça’nın sevilen başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ödül töreninde yer aldı. Yılın İhracat Şampiyonu ödülünü alan Paramparça ekibine ihracata katkılarından dolayı ödül takdim edildi.
Paramparça yayınlandığı ilk günden beri reyting sıralamasında aldığı başarılı sonuçlarla 3 sezondur ekranlarda yer almış ve bir çok yabancı kanala satışı gerçekleştirilmişti. Dizinin başrollerinde Barış Falay, Ebru Özkan, Erkan Petekkaya, Alina Boz, Leyla Tanlar, Burak Tozkoparan ve Mine Tugay gibi başarılı isimler yer alıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir