Kapat

Polisiye Sevenler İçin Dizi Önerileri!

Anasayfa
Liste Polisiye Sevenler İçin Dizi Önerileri!
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Merhaba değerli okurlarımız. Burada sizler için farklı bir dokunuş sergilemek istiyoruz. Ekranda heyecanı sevenlerin vazgeçilmezidir polisiye ve suç dizileri malumunuz. Hatta oldukça ilgi çeker. Aslında zannedilenin aksine sadece izleyiciye sadece aksiyon vaat etmezler, birbirinden karmaşık vakaları polis dedektifleriyle beraber çözerken aynı zamanda da analitik zekayı geliştirir, ekran karşısında zihin jimnastiği yaptırır. Bir polisiye meraklısı olarak sizlere halen kendimin de izlediğim, yayını devam eden yapımlardan oluşan önemli bir liste hazırladık ve sizlere sunmak istedik.

1-Bron/Broen:

Sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Danimarka/İsveç ortak yapımı Broen/Broen (The Bridge), ismini iki ülke arasında ulaşımı sağlayan Öresund Köprüsü’nden alıyor.

2-Broadchurch: ITV

Yapımı İngiliz polisiyesinde sinema dünyasının en yetenekli ve binbir suratlı aktörlerinden David Tennant ve güçlü kadın oyuncu Olivia Colman başrolü üstleniyor.

3-Unforgotten:

Bir başka İngiliz dizisi olan Unforgotten, diğer yapımlardan farklı olarak en az 20 sene önce meydana gelmiş cinayetleri günümüzde aydınlatıyor.

 

“Polisiye Sevenler İçin Dizi Önerileri!” üzerine 3 yorum

  1. leylaltunnn says:
  2. zaferguleer says:
  3. Gürkan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir