Kapat

Pure Genius Konusu – İMDB 7.2

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Pure Genius, İMDB’den 7.2 puan almış ve Emmy ödüllü bir yapımcı tarafından ortaya çıkarılan bir dizidir. Dizi Silikon Vadisi’nde adından sıkça söz ettiren bir milyarderin, kusursuz hastane ortamını “Kusursuz Hastane” projesine dökmeye çalışmasını anlatmakta.

Milyarderimizin ismi James Bell ve bu hastaneyi kurma amacı umutsuz olarak adlandırılan hastalıklara çözüm bularak, insanları hayata geri döndürebilmek. Bunu da teknoloji sektöründen kazandığı parayı son teknoloji araç gereçlerin ve alanında en iyi doktorların bulunduğu bir hastane projesi ile sağlamaya çalışıyor. Dizi ilk yayınlandığında medikal drama dalında çığır açacakmış gibi gözükse de, kısa süre sonra anladık ki beklenilen ve gerçekte olan çok farklı. Çok fazla dizi izleyen ve dizilerden genel olarak haberi olan izleyiciler için hiç tatmin edici olmayan diziyi, boş zamanlarınızda atıştırmalık olarak izleyebilirsiniz. Böyle dememizin sebebi ise sanki senaryoda hep bir eksiklik varmış ve konular akmıyormuş gibi olması.

Vikings, Breaking Bad gibi ne kadar kategorisi bakımından farklı olsalar da yabancı dizi sektörüne damga vurmuş dizileri izleyip de, sonra bu diziye iyi yorum yapabilmek pek de mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir