Kapat

Queen Sono Konusu ve Oyuncuları

queen sono dizisi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Queen Sono dizisi konusu ve oyuncuları itibariyle 2020 yılının aksiyon, suç ve drama türündeki en önemli dizileri arasında gösterilebilir. Dizi ayrıca Netflix dizileri arasında ayrı bir öneme sahip. Çünkü Netflix’in Afrika için ilk orijinal yapımı olarak bizlerle buluştu. Dizinin yayınlanan 6 bölümünün senaryosunda Kagiso Lediga imzasını görüyoruz.

Ayrıca kendisi yönetmenliği de Tebogo Malope ile paylaşmış. Özellikle dizinin yönetmeni ve senaristi olan Kagiso Lediga’nın daha önceden yaptığı bir iş olan Catching Feelings filminde de aynı başrol ile çalışmış olması büyük bir avantaja dönüşebilir. Bu dizide de başrol olarak Pearl Thusi’yi izleyeceğiz.

Queen Sono Konusu

Queen Sono dizisini diğerlerinden ayıran en büyük ayrıntılardan birisi tekil bir konuya yoğunlaşmamasıdır. Ana karakter olan Queen Sono özel bir ajan olarak hayatına devam eder. Yeni görevi neticesinde kendisini kaosun ortasında bulur. Ancak hayatı kaostan beslenen birisi için çok büyük bir sürpriz değildir.

queen sono dizi konusu

Aksiyonun ve suç dünyasının çarpıcı ayrıntılarıyla dolu olan bölümlerin drama yönü ise yine Queen Sono üzerine yoğunlaşır. Hayatında hiçbir şey yolunda gitmeyen ajanın insanlık için de umut dolu çabaları vardır. Bunun üstüne annesinin ölümüyle ilgili hiç bilmediği ve aslında öğrenmeyeceği bir takım bilgilere ulaşır. İşte dizinin kırılma noktası bundan sonraki süreçte yaşanır. Queen Sono dizisi aksiyonu ve dramı ölçülü bir biçimde harmanlayarak sunabilen ender yapımlar arasında.

Queen Sono Oyuncuları

Queen Sono dizisinin oyuncu kadrosunda hepimizin tanıdığı isimler var. Özellikle güzel ve çekici oyuncu Pearl Thusi’nin canlandırdığı Queen Sono karakterinin üzerinde durmak gerekiyor. Kendisini daha önceden Quantico dizisinde izlemiştik.

queen sono oyuncuları

Oyuncu kadrosunda Vuyo Dabula, Chi Mhende, Loyiso Madinga, Otto Nobela, Sechaba Morojele ve Rob van Vuuren gibi isimleri görebilmek mümkün.

Queen Sono Fragmanı ve Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir