Kapat

Riverdale Konusu Nedir? Oyuncuları Kimdir?

riverdale konusu
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

The CW’nin dizilerinden biri olan Riverdale konusu gizem ve genç drama ya dayanıyor.  Dizi ilk defa 2014 yılında Fox’a sunulmuş fakat oluşan bazı anlaşmazlıklar sebebiyle Fox projeyi geri veto etmiştir. 2015 yılında The CW ile anlaşılmıştır. 29 Ocak 2016 da The Cw dizinin ilk bölümlerini talep etmeye başlamış ve çekimler 14 Mart’ta başlamış ve 23 Mart’ta sona ermiştir.

Riverdale Konusu

Aslında dizinin gerçekten çok ilginç bir konusu var. Hayatın ne kadar güzel ve mükemmel göründüğüne dair bilgiler veriyor ve bu durumu gözler önüne seriyor. Aslında göründüğüne dair dememiz gerçekten çok doğru çünkü filmin konusu farklı noktalardan gözler önüne gelecektir. Açığa çıkmamış sırların gün yüzüne çıkması ve sıra dışı ayrıntıların filme kattıkları derken birçok detay gün yüzüne çıkacaktır. Yani kısaca özetleyecek olursak, dizide Riverdale isimli küçük bir kasabada yaşamını sürdüren ve görünürde mükemmel olan Archie Andrews’in keşfedemediği karanlık özelliklerini görmesi ve keşfetmesi ile yaşanan olağan üstü durumları gözlerinizin önüne serecektir.

Dizinin IMBb Puanı: 8.0

Yapım: 2017 / ABD

Türü: Dram, Gizem ve Suç

 

Riverdale Oyuncuları Kimlerdir?

Riverdale Oyuncuları; Marisol Nichols, K.J. Apa, Cole Sprouse’nin başrolü üstlendiği dizde güzel konular yer almakta. Bizce esrarengiz konusu ile gayet ilgi çekici bir film. İzlemenizi şahsen yazar olarak tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir