Kapat

Romantik Komedi Severlere; New Girl

[Toplam:1    Ortalama:3/5]

Fox ekranlarında 6 sezondur yayınlanan New Girl romantik komedi tarzı sevenler için çok güzel bir dizi. Dizi hem kısa bölümleriyle sizi eğlendirecek çok sıkılmadan 20 dakikalık bölümlerle keyifli vakit geçireceksiniz.

6 sezondur ekranlarda olan dizi toplam 117 bölümü geride bıraktı. Dizinin 7. sezon onayı alıp almayacağı ise Mayıs ayında belli olacak.

New Girl Oyuncuları

New Girl dizisinin oyuncu kadrosunda ise Zooey Deschanel, Max Greenfield, Lamorne Morris, Jake Johnson, Hannah Simone yer alıyor.

New Girl Konusu

2011 yılından beri ekranlara gelen dizinin konusu ise Jessica Jess ilk okulda öğretmenlik yapmakta olan bir öğretmendir. Başka şehre taşınmasının ardından sevgilisiyle aynı evde kalan Jess’in sevgilisinin onu alttığını öğrenince yeni bir ev aramaya koyulur. Bir gazetede gördüğü 4. ev arkadaşı aranıyor ilanına başvurur. Olaylar ondan sonra gelişir. Birbirinden ilginç 3 erkek karakterle yaşamaya başlayan Jess’in başına gelenler dizide konu edinmektedir.

Jess’in erkeklerin evinde kaldığı sırada başına bir çok olay gelir. Jess’in bu 3 erkek ve yakın arkadaşı Cece’nin de olaya dahil olmasıyla işler gelişir.

6. sezon boyunca ekranlara gelen New Girl bir çok konuk oyuncuya da ev sahipliği yaptı. Adam Brody, Rachael Harris, Kali Hawk, Justin Long, Peter Gallagher gibi başarılı isimler dizide konuk oyuncu olarak yer aldı. Teen Wolf’ın yıldızı Dylan O’Brien’de konuk oyuncu olarak yer aldı.

Dizinin başrollerinde Zooey Deschanel’in doğum iznine çıkmasıyla diziye Megan Fox’da dahil oldu. 15 bölüm dizide yer alan Megan Fox 6. sezon finalinde diziden ayrıldı.

Eğer romantik komedi tarzında kısa diziler seviyorsanız sitcom tarzında sizde New Girl seyredebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir