Kapat

Santa Clarita Diet Konusu

Anasayfa
Yabancı Dizi Konuları Santa Clarita Diet Konusu
[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Başrolünde Drew Barrymore’nun oynadığı Netfix’in son dizilerinden biri olan Santa Clarita Diet 3 Şubatta izleyici karşısına çıkacak. Tür olarak komedi türü seçilmiş ve komediyi gerçekten iyi yansıtan oyuncuları ile güzel bir diziye benziyor gibi.

Dizinin Konusu

Film aslında standart klasik bir ailenin yaşam öyküsünü ele almış. Fakat bir süre sonra bu ailenin hayatlarına hesaba katmadıkları bir şey oluyor. Kaliforniya’da yaşayan ailede Sheila Hammond birden bire bir ölüye dönüşmesi filmin aksiyonunun başlangıç noktası oluyor. Filmin son olarak yayınlanan fragmanında da görüldüğü gibi gerçekten filmde eğlenceli sahneler mevcut. Özellikle kalite olarak üzerinde baya çalışılmış olan Santa Clarita Diet oldukça eğlendireceğe benziyor. “Kimi istiyorsan onu ye”. Sloganı ile çalışmalarına başlayan dizi 3 Şubat’ta ilk bölümünü yayınlayacak. Fragman ile birlikte diziye olan merak baya artmış durumda. Ülkemizde de filmin bekleyenleri Türkçe dublaj olarak izlemeyi dört gözle bekliyor.

Şahsen yorum yapacak olursam komedi tarzında güzel bir filme benziyor. Özellikle oyuncuların oyunculuklarını ve duygularını farklı yorumlayışları gerçekten filme güzel bir hava katmış. Bekleyip nasıl izleyici kitlesi yakaladıklarını göreceğiz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir