Kapat

Seni Kimler Aldı’nın İlk Fragmanı Yayınlandı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seni Kimler Aldı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Seni Kimler Aldı tanıtım fragmanını yazının devamında bulabilirsiniz.

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seni Kimler Aldı dizisinin yapımcılığını Pastel Film yaparken, dizinin yönetmenliğini ise Sadullah Şentürk yapıyor.

Seni Kimler Aldı dizisinin senaryosunu ise Pınar Uysal ve Yazım Ekibi kaleme alıyor. Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncu kadrosunda ise Fulya Zenginer, Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Yurdaer Okur geçtiğimiz günlerde dizi başlamadan dizinin kadrosundan ayrıldı. Yurdaer Okur’un yerine dizinin kadrosuna kim dahil olacak merak konusu.

Seni Kimler Aldı Konusu;

Zehra ve annesi Aynur, İstanbul’un sayılı zenginlerinden olan Çamay ailesinin yanında çalışmaktadır. Zehra birlikte büyüdüğü ve çalıştıkları Çamay ailesinin tek oğlu Barış’a aşıktır. Barış’ın Zehra’nın kendisine olan duygularından haberi vardır. Ama bu aşkın önünde bir çok engel vardır. Zehra’nın annesi Aynur’un evlatlık verdiği ama herkes tarafından ölü bilinen Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için gerçek ailesinin yanına geri gelir ve ilk önce ailesine sonra da bu iş ile ilgisi olan herkese karşı savaşmaya başlar. Barış’ın annesi Cahide ise oğlu Barış’ı sadece Zehra’dan değil, Barış’ın amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için elinden geleni yapar. Barış ve Zehra çifti aşklarını korumak isterken, büyük sır perdelerini arasında ve satılarak evlatlık verildiğini öğrenen Ceren’in intikamı etrafında savrulup duracaklardır.

Seni Kimler Aldı yakında Atv ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir