Sevda'nın Bahçesi Oyuncu Kadrosu

Sevda’nın Bahçesi Oyuncu Kadrosu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sevda’nın Bahçesi Oyuncu Kadrosu

Sevda’nın Bahçesi Oyuncu Kadrosu. Uzun zamandır Sibel Can’ın başrolünü üstleneceği Sevda’nın Bahçesi dizisi konuşulmakta. Akıllarda kalan soru ‘Sevda’nın Bahçesi oyuncu kadrosu belli oldu mu?’ Evet, artık bu sorunun cevabı belli oldu. İşte Sibel Can ve Emre Kınay’ın başrollerini üstleneceği dizinin tam kadro oyuncu listesinin sizler için hazırladık.

 

Sevda —> Sibel Can

Sibel Can
Sibel Can

1970 doğumlu ve 47 yaşında olan yılların eskitemediği sanatçı Sibel Can dizi sektöründe Berivan ile efsane olmuştu. En son ise 2006 yılında yayında olan Ah İstanbul dizisinin kadrosunda yer almıştı.

Levent —> Emre Kınay

Emre Kınay
Emre Kınay

Sibel Can ile aynı yaşta olan 1970 doğumlu Emre Kınay, Mimar Sinan Üniversitesinin Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Son dahil olduğu dizi projesi ise Güneşin Kızları olmuştur.

Defne —> Alina Boz

Alina Boz
Alina Boz

Paramparça dizisindeki Hazal karakterinden tanıdığımız Alina Boz’da Sevda’nın Bahçesi oyuncu kadrosu içerisinde yer almaktadır. 14 Haziran 1998 doğumlu olan Alina ise 19 yaşındadır.

Tolga —> Baran Bölükbaşı

Baran Bölükbaşı
Baran Bölükbaşı

1994 doğumlu olan Baran Bölükbaşı 23 yaşındadır. Beykent Üniversitesinin oyunculuk bölümünden mezun olan genç oyuncu da bu dizi kadrosunda yer almaktadır.  Baran Bölükbaşı’nı Adı Efsane dizisinden tanımaktayız.

Aylin —> Begüm Kütük

Begüm Kütük
Begüm Kütük

27 Ağustos 1980 doğumlu olan ve uzun yıllardır dizi sektöründe aranan oyuncu olan Begüm Kütük her ne kadar yaşını göstermese de 37 yaşındadır. En son yer aldığı dizi projeleri ise Çalıkuşu ile Kaderimin Yazıldığı Gün’dür.

Ayşe —> Esra Kızıldoğan

Esra Kızıldoğan
Esra Kızıldoğan

Esra Kızıldoğan alanında oldukça yüksek eğitimler almış bir oyuncumuzdur. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Üzerine ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde Oyunculuk Bölümü’nde yatığı yüksek lisans çalışması ile profesyonel ıyuncular arasındadır. 1980 doğumlu olan Esra Kızıldoğan İzmir doğumludur.

Hamdi —> Mehmet Bozdoğan

Mehmet Bozdoğan
Mehmet Bozdoğan

Payitaht Abdülhamid dizisinde Bidar Kadın Efendi’nin kardeşi olan Mehmed Paşa karakterine hayat veren Mehmet Bozdoğan yeni dize içerisinde de yer alçak.

Eray —> Berat Yenilmez

Berat Yenilmez

Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu olan Berat Yenilmez, 5 Ekim 1970 Adapazarı doğumlu olup 47 yaşındadır. 2012 yılında yayınlanan Seksenler dizisinden oyuncuyu tanımıştık.

Hakan —> Hakan Atalay

Hakan Atalay
Hakan Atalay

Artvin doğumlu olup Çırak filminde yer alan Hakan Atalay, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Fi dizisindeki Can’ın asistanı Kaya karakterine hayat veren başarılı oyuncu Umut Veren Yeni Tiyatro Grubu ödülüne hak kazanmıştır.

Nuri —> Haydar Köyel

Haydar Köyel
Haydar Köyel

Haydar Köyel, City Literary Institute’ta Performans Sanatları Bölümü mezunudur. Aynı zamanda da çevirmen olan oyuncunun oynadığı önemli oyunlar; The Crucible, Fragile, Aynur Hanım‘ın Bebeği ‘dir.

Jale —> Yasemin Öztürk

Yasemin Öztürk
Yasemin Öztürk

25 Şubat 1974 doğumlu olan Yasemin Öztürk 43 yaşındadır. Ankara doğumlu olan oyuncu Aşk Tutulması ve Deli Aşk projelerinde yer almıştır.

Tatyana —> Melahat Abbasova

Melahat Abbasova
Melahat Abbasova

Melahat Abbasova, Azerbaycan asıllı Türk olan oyuncu aynı zamanda yönetmenlik de yapmaktadır. Azerbaycan Güzel Sanatlar Enstitüsü Tiyatro ve Sinema Oyunculuğu Bölümü mezunu olan oyuncu 18 Mayıs 1969 doğumludur ve 48 yaşındadır.

Ufuk —> Doğa Konakoğlu

Doğa Konakoğlu
Doğa Konakoğlu

8 Mayıs 1988 doğumlu olup 29 yaşında olan oyuncu, Uzaklarda Arama, Senden Bana Kalan filmlerin oyuncu kadrolarında yer almıştır. İstanbul doğumludur.

 

2 thoughts on “Sevda’nın Bahçesi Oyuncu Kadrosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir