Kapat

Seven Ne Yapmaz Dizisinin Çekimleri Başladı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

MF Yapım taradından yapımcılığı yapılan, başrollerinde ise Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin yer aldığı Seven Ne Yapmaz dizisinin çekimleri başladı.

Seven Ne Yapmaz dizisinin çekimleri Safranbolu’da geçtiğimiz hafta başladı. Safranbolu’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizinin kadrosunda Serhat Parıl, Şeyla Halis, Ecem Çalık, Ferzan Hekimoğlu ve Setan Erkaçan yer alıyor.

Seven Ne Yapmaz dizisinin yönetmenlik koltuğunda Metin Balekoğlu yer alıyor. Dizinin senaryosu ise “Bazı Filmler Yazı Grubu” tarafından kaleme alınıyor.

Seven Ne Yapmaz dizisi yakında ATV ekranlarında yayınlanacak. Yusuf Çim dizide Ozan Ekinsoy karakterini canlandırırken, Seren Şirince’de Nazlı karakterine hayat verecek.


Seven Ne Yapmaz Dizi Konusu;

Çapkın, yakışıklı ve aşırı uçarı olan Ozan Ekinsoy, Türkiye’nin büyük holdinglerinden olan Ekinsoy Holding’in veliahtıdır. Yaptığı büyük bir hata sonucunda babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette o zamana kadar daha önce hiç karşılaşmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip olan Nazlı ile karşılaşır. Anne ve babası olmadan büyüyen Nazlı kötün gözbebeğidir. Kendi üzerinde bu zamana kadar durmayı başaran, cesur, güzel bir kadındır. Ozan, Nazlı’nın bu hallerinden çok etkilenir ve Nazlı’ya karşı beklemediği şekilde duygular besler. Nazlı’ya aşık olmuştur. Nazlı’da ona. Eğlenceli bir şekilde başlayan bu aşk giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşecektir.

Beraber çok güzel vakit geçiren bu çift köyde çıkan dedikodular ve yanlış anlaşılmalar sonucunda evlenmek durumunda kalır. Ozan kendini bir anda hiç beklemediği bir hayatın içinde buluverir. Bu evliliğe Ozan hazır mıdır? İstanbul’dan bir telefon alan Ozan’ın acil geri dönmesi gerekmektedir. Nazlı’yı bırakıp kimseye söylemeden İstanbul’a dönen Ozan kendisini bir oyunun içinde bulacaktır. Nazlı kendisini bırakarak İstanbul’a giden Ozan’dan intikam almak için türlü oyunların içine girerek Ozan’ın karşısına bambaşka biri olarak çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir