Kapat

Shameless Konusu ve Oyuncuları

Shameless konusu ve oyuncuları
[Toplam:4    Ortalama:4.5/5]

Bu yazımızda shameless konusu nedir? shameless oyuncuları kimlerdir? shameless imdb kaçtır gibi konulara deyineceğiz.

Shameless Konusu

7 sezondur gösterimde olan Shameless filmi başarılı oyuncuları ve farklı bir konusuyla reytingleri en üst seviyede tutmayı başardı. Shameless konusu bakımında diğer dizilerden farklı olarak karşımıza çıkmakta olup alışılmamış bir Amerikan ailesi olan Gallagher olarak karşımıza çıkıyorlar. Aile olarak her fert kendi arasında farklı olaylara ev sahipliği yapmakta olup bunlar tek tek incelenmektedir.

Dizi genel anlamda cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu, suç ve dram gibi unsurların hepsini içerisinde barındırmaktadır. Dizide en ön planda olarak ise ailenin alkolik babası ve en büyük çocukları ön planda olmuştur. Shameless dizi her bölümde ayrı bir olayla karşınıza çıkmakta olup değişik bir aile yapısı ile olayları gün yüzüne çıkarmakta ve buda seyirciyi sürükleyici bir dizi haline getirmektedir. Dizi sizleri bazen çok güldürecek komik sahnelere ev sahipliği yaptığı gibi sizlere ağlatacak dramları da konu alabilmektedir.

Yüksek reytingli bir dizi olmasından dolayı birçok dizi yapımcısı gözünü Shameless çevirmiş ve kendilerine uyarlamaya çalışmışlardır. Ülkemizde de dizi uyarlanmaya çalışmış ve şu an ekranlarda yer almaktadır. Ancak tabi ki orijinal Shameless yerini kesinlikle tutmamaktadır.

Dizinin İMDb puanı: 8,7

Shameless Oyuncuları

Dizinin kuşkusuz olarak bu kadar sevilmesinin ve reyting rekorlarının kırmasının sebebi arasında shameless dizi oyuncularının en iyi şekilde rollerine sahiplenmeleridir.

William H. Macy – Frank Gallagher

shameless oyuncuları kimlerdir William H. Macy

shameless oyuncuları kimlerdir William H. Macy

Ailenin babası olarak karşımıza çıkmakta olup en utanmaz kişiliği ile bizleri güldürmekte olup hiç ayık gezmemektedir.

Emmy Rossum – Fiona Gallagher

shameless oyuncuları Emmy Rossum

shameless oyuncuları Emmy Rossum

Evi çekip çeviren herkesin arkasını toplayan bir karakter olarak karşımıza çıkmakta olup dizide en belirgin karakterlerin başında gelmektedir.

Justin Chatwin – Jimmy Lishman

shameless oyuncuları Justin Chatwin

shameless oyuncuları Justin Chatwin

Steve – Jimmy – Jack olarak karşımıza çıkan bir karakter olup ne iş yaptığını neler yaptığı bilinmez olup değişik bir gizemli karaktere sahiptir.

Ethan Cutkosky – Carl Gallagher

shameless oyuncuları Ethan Cutkosky

shameless oyuncuları Ethan Cutkosky

Ailenin ikinci en küçük ferdi olmakta olup büyüdükçe bir suç makinesi haline dönüşmüştür. İlk olarak uyuşturucudan hapis yatıp daha sonra büyük bir silah tüccarı haline dönmüştür.

Jeremy Allen White – Philip Gallagher

shameless oyuncuları Jeremy Allen White

shameless oyuncuları Jeremy Allen White

Ailenin en büyük çocuğu olmasının yanında yakışıklılığı karizmatikliği ile birlikte hayranlar tarafından sevilen bir kişiliğe sahiptir. Zeki olması ile kendini kurtarmayı başarmıştır.

 

“Shameless Konusu ve Oyuncuları” üzerine 1 yorum

  1. nejdet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir