Kapat

Shameless Uyarlaması Bizim Hikaye’nin Çekimleri Başladı!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Shameless dizisinin uyarlaması olacak dizinin adı Bizim Hikaye oldu. Bizim Hikaye dizisinin çekimlerine başlanıldı.

Bizim Hikaye dizisinin yapımcılığını MED yapım üstleniyor. Bizim Hikaye dizisinin başrollerinde Burak Deniz, Hazal Kaya ve Reha Özcan yer alacak. Bizim Hikaye dizisinin çekimlerine 24 Temmuz Pazartesi günü başladı.

Yakında Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Bizim Hikaye dizisinin oyuncu kadrosunda  Nesrin Cavadzade, Berkay Akın, Nejat Uygur, İsmail Karagöz, Mehmetcan Mincinozlu, Yağızcan Konyalı, Alp Akar, Pınar Töre, Korhan Fırat, Zeynep Selimoğlu, Evrim Doğan ve Ömer Sevgi yer alıyor.

Ekran karşısına çıkmak için gün sayan Bizim Hikaye dizisinin yönetmenlik koltuğunda Serdar Gözelekli yer alıyor. Bizim Hikaye dizisinin senaryosunu da Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi yazıyor.

Shameless dizisinden uyarlama olacak olan Bizim Hikaye dizisinin konusu ise; Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşayan bir ailenin en büyük çocuğu olan Filiz’le başlar hikaye. Anneleri terk edip giden bu ailenin en büyük çocuğu olan Filiz evin annesi konumundadır. Küçüklüğünden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz’in alkolik babası Fikri’ye rağmen ailesine ailesinin başında durur ve kardeşlerine sahip çıkar. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmaz, kendi başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş güçlü ve dik duran çocuklar olmuşturlar.

Filiz’in bir küçük kardeşi olan Rahmet üstün zekalıdır. Zorlu bir aşk yaşayan Hikmet, vicdanlı ve duygusal olan Kiraz, onun küçük Fikret ve en küçükleri olan 1.5 yaşında olan İsmet.

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamışken, bu tüm dertlerinde yanında olan komşusu ve en yakın arkadaşı Tülay vardır. Filiz tüm bu dertlerle başa çıkarken birden karşısına yakışıklı ve karizmatik Barış çıkar. Barış, Filiz’in kalbini kazanıp, hem de ailenin bir parçası olmak için elinden geleni yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir