Kapat

Shooter Dizisi Konusu ve Oyuncuları

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Shooter dizisi ABD’de 15 Kasım 2016 tarihinde yayınlanmaya başladı. Dizinin yapımcısı John Hlavin aynı zamanda dizinin senaryosunu da yazmıştır. 1993 yılında yazılan Point of İmpcat isimli gerilim konulu romandan esinlenerek yazılan senaryo, 2007 de aynı isimle yayınlanan filmden de esinlenerek yazılmıştır. Dizinin konusuna hemen göz atalım.

Dizinin Konusu

Bu dizinin konusu gerçekten güzel bir senaryo ile yazılmıştır. Vietnam savaşında görev yapan ve aynı zamanda keskin nişancı olan Bob Lee Swagger karakterini konu almıştır. Savaştan sonra görevden ayrılan ve gündelik hayatına dönen Swangger’ın son bir görevi kalmıştır. Son bir görev için göreve çağırılan Bob kendisini birden bire ABD başkanına düzenlenecek olan bir suikast komplosunun içerisinde bulur. Artık iki görevi vardır. Bu komplodan sıyrılmak ve ABD başkanının güvenliğini sağlamak. Bu hiç de kolay olmayacaktır. Tehlikeli günler onu bekliyor.

Dizinin konusu oldukça güzel. Birazcık abartmalar olsa da dizinin kalitesini düşürecek derecede değil tabi ki. Dizide Ryan Phillippe, Cynthia Addai-Robinson, Omar Epps gibi oyuncular rol almaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir