Kapat

Sibel Can Sevda’nın Bahçesi Dizi Konusu

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sibel Can Sevda’nın Bahçesi Dizi Konusu

Sibel Can Sevda’nın Bahçesi Dizi Konusu. Oyuncu kadrosu ve dizi konusu bakımından genellikle 30 yaş ve üstü kesime hitap edeceğini düşündüğümüz Sevda’nın Bahçesi dizisi oldukça hit toplayacak gibi görünüyor.

Youtube üzerinden henüz 31 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanmış olan dizi fragmanı 10bin seyirciye ulaştı. Hele bir de duymayanların duyarak geleceğini düşündüğümüzde bu sayı çok fazla boyutlara ulaşacaktır.

Youtube üzerinden kaliteli ve kesintisiz olarak Sevda’nın Bahçesi ilk fragmanı izlemek için sadece bu linke tıklamanız yeterli olacak. Keyifli seyirler.

Yılların Eskimeyen Sanatçısı Sibel Can

En son 11 yıl önce Ah İstanbul isimli dizide oynayan eski sanatçı Sibel Can, yeni dizi projesine evet diyerek yine tekrar dizi oyuncuları listesi arasında yerini aldı.

 

 

Sevda’nın Bahçesi Dizinin Ana Konusu

Dizi dramatik bir senaryo dahilinde başlamaktadır. Dolayısıyla Sevda’nın bahçesi konusu dramatik ve hüzünlü bir alt yapıya sahiptir.

Eşinin ondan ayrılma kararını aldığını söyleyene kadar kocasına deli gibi aşk ile bağlı olan Sevda ile her zaman daha fazlasını isteyen bir kişiliğe sahip olan ve bu sebeple Sevda’dan anlatılan Levent’in hikayesi.

Levent ve Sevda 18 yıl önce Levent’in aldığı karar ile ayrılırlar. Ayrılma kararı bildirdiği gün ise aslında Sevda’nın eşine çok güzel bir haberi vardır. Hamiledir. Ancak Levent’in bu kararından sonra hamile olduğunu söyleyemez. Yıllarca Levent bir çocuğunun olduğundan beri habersiz yaşar. Kızına babasının öldüğünü söyleyen Sevda, bir gün kocasının hayatına tekrardan dahil olabileceğini hiç düşünmemiştir.  Aradan geçen tam 18 yılın ardından, hayat iki eski çifti bir noktadan buluşturur.

Tekrar karşılaştıklarında Levent’in yeni eşi olan Aylin de oradadır ama sevda bundan habersizdir. Öğrendiğinde ise bazı şeylerden vazgeçebilmesi çok zor olacaktır.

Her iki tarafta da kalan ve yıllar boyunca saklanan büyük sırlar vardır. Sizler de dizi de b u sırlara ortak olup açığa çıkması için bölümleri sayacaksınız. Çünkü dizi konusu sürükleyici bir senaryoya yayılmış.

Sevda’nın Bahçesi dizi kadrosu ile ilgili ekleyeceğimiz yayınımızı ve dizi hakkındaki magazin gelişmelerini takip etmek için bizden ayrılmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir