Kapat

Siyah İnci Dizisinden İlk Kareler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Eylül ayında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Siyah İnci dizisinin çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlanıldı. Siyah İnci dizisi setinden ilk kareler gelmeye başladı.

Siyah İnci dizisinin çekimleri Çeşme Ildır’da başladı. Siyah İnci dizisinin başrollerini Berk Hakman, Hande Erçel ve Tolga Sayışman paylaşıyor.

Sezonun iddialı dizileri arasında yer alacak dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hüseyin Avni Danyal, Merve Polat, Nurseli İdiz, Çağla Demir, Mehmet Mehmedof, Yeşim Büber,  Burak Altay ve Melis Sezen yer alıyor.

Sezonun iddialı yapımları arasında yer alan Siyah İnci heyecanlı ve sürükleyici senaryosu ile seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Siyah İnci Konusu;

Hazal ve Kenan’ın aşkı çok konuşulacak. Hazal ve Kenan birbirlerinden hiç ayrılmamak için söz vermiş, Ege’nin küçük bir sahil kasabasında yaşamakta olan genç aşıklardır. Hazal ve Kenan’ın aşkı kasabaya gelen Vural ile birlikte alt üst olacaktır. Vural’ın Hazal’ı elde etmek için elinden gelen herşeyi göze alması ile iki sevgilinin hayatında beklenmedik değişiklikler olacaktır.

Hazal karakterini Hande Erçel, Kenan karakterini Tolgahan Sayışman ve Vural karakterine de Berk Hakman hayat veriyor.

Siyah İnci‘nin yönetmenlik koltuğunda Erol Özlevi oturuyor. Dizinin senaryosunu da Yekta Torun kaleme alıyor.


Siyah İnci Eylül ayında Star Tv ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir