Kapat

Siyah İnci Oyuncuları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Siyah inci güçlü kadrosuyla televizyon dünyasına 28 eylülde giriş yapacak, hande erçel ve Tolgahan Sayışman’ın başlarol alacağı diziyi şimdiden büyük bir kitle bekliyor.

Siyah inci oyuncuları?

Hande erçel – başrol

Hande erçel aşk laftan anlamaz dizisinden sonra siyah inci dizisi ile karşımıza çıkıyor, siyah incide başrol olacak isimlerden olan Hande Erçel Tolgahan Sayışman ile baş rolünü paylaşacak.

Tolgahan Sayışman – başrol

En son tolgahan sayışman’ı asla vazgeçmem dizisinde yiğit olarak görmüştük, şimidede siyah incide başrol oyuncularından kenan olarak karşımıza çıkıyor.

Berk Hakman

Uzun zamandır dizilerde görmediğimiz Berk hakmanı siyah incide bolca göreceğiz, dizinin başrol oyuncularından olmasada bir çok sahnede yer alacak.

Nurseli idiz

En son harem dizisinde gördüğümüz Nurseli idiz karşımıza siyah incide çıkacak, 1987’den beri televizyon sektöründe olan deneyimli olunca başrol oyuncularından olmasada bir çok sahnede yer alacak.

Hüseyin Avni Danyal

55 yaşında olan deneyimli oyuncuyu acı aşk ve cesur yürek gibi dizilerle yeni sezonlarda takip edebildik küçük bir aradan sonra siyah inci ile dizi sektörüne devam edecek olan Hüseyin Avni Danyal siyah incinin güçlü oyuncularından.

Burak Altay

Burak Altay siyah inci

2000’li yıllardan beri televizyon sektöründe olan Burak altayı en son benim hala umudum var dizisinde görmüştük, 4 yıllık bir dizi macerası arasından sonra siyah incide karşımıza çıkacak.

28 eylül perşembe günü saat sekizde siyah incinin ilk bölümü yayınlacak, büyük bir ilgi görmesi beklenen siyah inci güçlü bir kadroyla giriş yapacak Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman gibi türkiyenin en iyi oyuncularını kadrosunda barındırıyor, dizinin yönetmenliğini Erol Özlevi yaparken senaristliğini ise Yekta Torun yapacak  Erol özlevi evlat kokusu ve küçük ağa gibi büyük projelerin yönetmenliğini yapmış başarılı yönetmenlerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir