Kapat

Snatch Konusu ve Oyuncuları

Snatch’e İlk Bakış
[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Son zamanların en büyük akımı halini alan, filmlerin beyaz perdeden televizyonlarımıza uyarlanması devam ediyor. Bu defa da Guy Ritchie’nin 2000 senesinde sinemalara yansıyan yapımı Snatch(Kapışma) filmi dizi olarak uyarlandı. Oyuncu kadrosunu Jason Statham, Brad Pitt ve Vinnie Jones gibi dünya yıldızlarından kuran ve dönemine damgasını vuran yapım, bu defa dizi olarak Sony Pictures kanallarından Crackle imzasında başlıyor. Dizinin IMDb puanı 6,9’dur.

Snatch Dizi Konusu

Kadrosunda Harry Potter serisinden tanıdığımız Ron Weasley yani Rupert Grint var. Ed  Westwick ve Dougray  Scott’ ta diğer baş rol oyuncuları. Dizi tıpkı filmde olduğu gibi Londra’nın yer altı dünyasında gerçekleşen iki farklı hikayenin kesişmesini konu edinecek. Toplam 10 bölüm olarak ekranlarımıza gelecek yapımın ilk bölümü 16 Mart 2017 de izleyicisine kavuşacak.

Snatch Oyuncular

Rubert Grint, Luke Pasqualino, Phoebe Dynevor, Luvien Laviscount, Marc Warren, Stephanie Leonidas, Juliet Aubrey, Tamer Hassan, Dougray Scott, Ian Gelder, Vincent Regan, Johann Myers

Snatch Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir