Kapat

Söz 15.Bölümde Ne Olacak?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

25 eylül pazartesi günü 14.bölümü yayınalanan söz çok büyük bir ilgi görerek anında youtubede trendlere girmeyi başardı, 15.bölüm 1.fragmanı ise ilk günden yüzbinlerce izlenerek trendlere girdi.

Söz 14.bölümde neler oldu?

14. bölümün başlarında en ilgi çekici olay taburun basılması oldu, bir grup kişinin taburun etrafını sarmasıyla tabura büyük bir ateş açıldı, tabura saldırı yapıldığı sırada bir grup er otobüs ile tabura girmek üzereydi çatışmadan zorluk içerisinde kurtulan erlerden birisi saldırı esnasında otobüsten çıktı ve vuruldu. Annesinin tek oğlu olan er çıkan çatışmada şehit oldu, şehitle ilgilenen keşanlı şehitin annesinin gözlerinin görmediğini ameliyat için ise büyük bir para gerektiğini öğrenir. Kendi içerisinde para toplamaya başlayan keşanlı paranın bir kısmını toplasa da hepsini toplayamaz. Ekip komutanı yavuz ihtiyaç duyulan diğer parayı da karşılar. Annesinin gözleri açıldığı sırada oğlu ise hayatını kaybetmiştir. Bir yandan hafız çocuğunu beklemektedir, çocuğunun doğumu için artık son günleri beklemektedir.

Söz 15.bölümde ne olacak?

Söz 14.bölüm, köyü korumak için teröristlerle savaşa girecek olan yavuz komutan ve ekibi tam savaşacak iken bitmişti, buda savaş içerisinde bir kaç kişinin şehit olacağının işareti olabilir, 15.bölüme ait ilk fragman 27 eylül de yayınlandı. 15.bölümde hafızın çocuğu artık doğacak. Hafız ve aşığın savaşta olduğu yere tuzak kurulmuştur yavuz komutan uyarmaya çalışsa da uyaramayacak. 15.bölüm fragmanında anlaşıldığı kadar ya hafızın oğlu ölecek  yada hafız ve aşık şehit olacak gibi gözüküyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir