Kapat

Spenser Kanunları Konusu ve Oyuncuları

spenser kanunları
[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Spenser Kanunları filminin şu sıralar büyük bir izleyici kitlesi var. Konusu ve oyuncuları itibariyle Netflix’in en dikkat çeken filmleri arasında yerini aldığından şüphe yok. Orijinal ismiyle Spenser Confidential olarak duyurulan filmin oyuncu kadrosu bile izlemek için bir arzu doğuruyor. 2020’de yayınlanan yeni filmin tür olarak fazlasıyla tatmin edici olduğu söylenebilir. Suç ve aksiyon temalı filmin ayrıca bir komedi filmi kadar komik olduğunu da hatırlatmak gerek. Yönetmeliği Peter Berg üstlenirken, Ace Atkins’in romanından uyarlayan senarist ekibin içerisinde Sean O’Keefe ve Brian Helgeland yer alıyor. Karakter olarak ise Robert B.Parker ismini görüyoruz.

Spenser Kanunları Filmi Konusu

Spenser Kanunları konu olarak geçmişe dayalı bir hikâyeyi bizlere sunuyor. Birbirleriyle hiç alakası olmayan iki karakterin bir araya gelmesi ve farklı yaşamlarına rağmen bir cinayetin aydınlatılması için işbirliği yapmasını izleyeceğiz.

spenser kanunları konusu

Müthiş bir polis olan ve geçmişte ciddi başarılara imza atmış olan Spenser artık daha boş bir hayat yaşamaktadır. Boston’a yolu düştüğünde ise yine kendisi gibi geçmişine nazaran bomboş bir hayat yaşayan Hawk ile karşılaşır. Aynı evde yaşamaya başlayan Hawk ve Spenser ikilisinin hayatında hiçbir ortak payda yoktur. Birisi eski bir polis iken diğeri eski bir suçludur. Aslında kanunları, açıkları ve insan psikolojisini her iki taraftan da profesyonel olarak ele alabilecek bir güçleri vardır.

İşte Spenser Kanunları filminde önemli olan nokta da bu olur. Hawk ve Spenser bir araya gelerek güçlerini birleştirir ve bir cinayetin çözülmesi için yardım etmeye başlarlar. Tabi ki iki zıt karakterin birbiriyle uyumlu hale gelmesi kolay olmayacaktır.

Spenser Kanunları Oyuncuları

Spenser Kanunları oyuncu kadrosu için ciddi bir ekip kurulmuş. Son dönemlerde sık sık gördüğümüz ve olabildiğince zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olması ise filmi bambaşka bir noktaya ulaştırmış. Filmde Hawk karakterine Winston Duke hayat veriyor. Spenser karakteri ise Mark Wahlberg tarafından canlandırılıyor.

spenser kanunları oyuncuları

Oyuncular arasında Alan Arkin, Iliza Shlesinger, Bokeem Woodbine, James DuMont, Colleen Camp, Michael Gaston, Marc Maron ve Post Malone gerçekten ilgi çekici gözüküyor. Bu kadar geniş bir cast ile Spenser Kanunları filmi büyük bir heyecan yaratabilir.

Spenser Kanunları Fragmanı ve Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir