Kapat

Supernatural Konusu ve Oyuncuları

Anasayfa
Yabancı Dizi Konuları Supernatural Konusu ve Oyuncuları
supernatural konusu
[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

Supernatural Konusu

Supernatural konusu doğaüstü varlıkların iki erkek kardeş tarafından avlandığı fantastik korku dizisidir. İçerisinde kurt adamlar, şekil değiştirenler, vampirler gibi birçok doğaüstü varlığın bulunduğu dizi, Sam ve Dean Winchester kardeşlerin annesinin bir şeytan tarafından öldürülmesi ile başlıyor.

Karısının ölümü ile iki oğluyla baş başa kalan John Winchester, aile mesleği olan avcılığı devam ettirmeye ve oğullarına bu mesleği aşılamaya başlıyor. Yolculuk sahnelerinin hiç eksik olmadığı dizide, mizah seviyesi oldukça üst düzeyde ve ince göndermeler yapılmadan durulmuyor.

supernatural oyuncuları

supernatural oyuncuları

Ayrıca klasik rock müzikleri ile belli bir müzik zevki bile oluşturuyor. Özellikle birinci sezonda sadece avlanma üzerine geçen olaylar, sezonlar devam ettikçe daha da sağlam temellere dayandırılan bir dizi şekline geliyor. Dean ve Sam kardeşlerin bu aralarında yaşadıkları anlaşmazlıklara rağmen her seferinde orta yolu bulmaları ancak bir türlü akıllanmamaları da dizinin olmazsa olmazlarından. Fantastik dizi severlerin oldukça seveceği bu dizi, her bölümde farklı fantastik yaratıkları ile doyurucu içeriğini asla kaybetmiyor. En önemlisi de bütün bu doyurucu içeriği besler nitelikte oyunculuğu sergileyen oyuncu kadrosu.

Supernatural Oyuncuları

Dean Winchester (Jensen Ackles), Sam Winchester (Jared Padaecki), John Winchester (Jeffrey Dean Morgan), Bobby Singer (Jim Beaver), Mary Winchester (Samantha Smith)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir