Kapat

Teen Wolf 6B Ne Zaman Başlayacak?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

MTV’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Teen Wolf’un 6. sezonun 6B’nin ne zaman başlayacağı dizinin sevenleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Dizinin 6B bölümlerinin ne zaman başlayacağını ve 6B’de kimler gelecek neler olacağıyla ilgili kısa tüyolar vereceğiz. Eğer yeni bölümler hakkında tüyolar öğrenmek istemiyorsanız yazının en son kısmını okuyarak ne zaman başlayacağı konusunda sadece bilgi edinebilirsiniz.

Teen Wolf 6B ile ekranlara veda edecek. Final sezonuyla ekranlara gelecek olan dizinin 6B bölümlerinde geçmişe dönüşler olabilir. Ayrıca dizinin oyuncularından Cody Christian yani Theo dizinin son bölümünde yer almayabilir. Teen Wolf’un 6. sezon ikinci yarısında ise Hayalet Sürücüler’den farklı bir konu işlenecek. Ve gelelim herkes tarafından büyük merakla beklenen dizinin ilk sezonlarında yer alan sonra diziden ayrılan Tyler Hoechlin dizinin 6B çekimlerinde yer aldı. Derek karakterini dizi final yapmadan bir kez daha göreceğiz. Derek sevenler bu habere çokça sevinmiştir tahminimizce. Ayrıca dizinin son bölümlerinde göreceğimiz bir diğer isimse Colton Haynes dizinin ilk sezonlarında Jackson karakteriyle yer almıştı. Dizinin yeni bölümlerinde ise Beacon Hills’e yeni bir karakter gelecek bu karakterin ismi Facaless bu karakteri kimin canlandıracağı ise şimdiden merak konusu. Dizinin yeni bölümlerinde karakterlerimizi daha dehşet verici olaylar bekliyormuş.

Ve en önemli kısımlardan birisi kesinlikle burası dizinin 6B kısmında birinin öleceği haberi. Bu kısım hakkında kim olduğu detaylı bir şekilde gelmediyse de tahminler ölecek kişinin Stiles olduğu yönünde. Yeni bölümlerde Malia ve Peter’in aralarında ki bağı kuvvetlendirecekleri ve bir aile olarak göreceğimizi baba kız olarak sahnelerini izleyeceğimiz, Stydia ilişkisinin Malia ile Lydia arasında bir sorun çıkarmayacağını gelen haberler arasında. Dizinin karakterlerinin çocuklarıyla olduğu bir sahne çekildiği, Scott’un sürüsü için tekrar Beacon Hills’e geri döndüğünü ve sürüsü için bir çok şeyden vazgeçeceği konusunda gelen haberler var.

Dizinin çekimleri Mart ayının ortalarında tamamen bitti. Ekip hep birlikte 100. bölüm kutlamasını gerçekleştirdi.

Dizinin 6. sezonundan kalan 10 bölüm bu yaz aylarında ekranlara gelecek. MTV kesin bir tarih açıklamadı. Dizinin yazın ekranlarda olacağına dair kısa bir tanıtım yayınlandı. Kalan 10 bölümü yaz aylarında izleyebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir