Kapat

Teen Wolf 6B Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Amerika’da MTV ekranlarında yayınlanan Teen Wolf dizisi final sezonunun ikinci yarısıyla ekranlara gelecek. Teen Wolf dizisi 6A sezonunundan sonra ara vermiş 6B sezonu ile yaz aylarında ekranlara gelecek. Teen Wolf dizisinin 6B sezon başlangıç tarihi belli oldu.

Teen Wolf’un 6B sezonunda 10 bölüm yayınlanacak ve dizi final bölümüyle ekranlara veda edecek. 6 sezondur ekranlara gelen Teen Wolf ülkemizde de dünya çapında da bir çok izleyeni var. Geçtiğimiz günlerde Teen Wolf dizi ekibi bir panele katıldı. Panelde Ian Bohen dizinin Ağustos gibi başlayacağını söylemişti. Bugün itibariyle Teen Wolf’un kesin başlama tarihi belli oldu.

Teen Wolf’un 6B sezonu 30 Temmuz’da başlayacak. 30 Temmuz’da 6B sezonunun bölümleriyle ekranlara gelecek olan dizinin final sezonunda dizinin eski sezonlarında yer alan oyuncuların da yer alacağı bildirildi.

Ayrıca yapılan panelde Shelley Hanning’in sorulan sorular karşısında dizide herkesin öldüğünü söylediği, ve finalde ölecek olan karakter olacağı daha önce gelen haberler arasındaydı.

Teen Wolf’un 6B sezonunu ülkemizde izlemek isteyenler 31 Temmuz günü internette yer alan bölümleri izleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir