Kapat

Televizyon Tarihinin Gelmiş Geçmiş En Pahalı 5 Dizisi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hepimizin başına gelmiştir izlediğimiz dizilerin her bölümü içimize sinmiyor ve beklediğimiz gibi güzel gelmiyor. Fakat biz bilmiyoruz ki o bölümün çekilmesi için yapımcılar tabiri caiz ise çuvallar ile para harcıyor. Biz de sizler için

Televizyon Tarihinin Gelmiş Geçmiş En Pahalı 5 Dizisini araştırdık ve sizler için listeledik. Şimdi listemize geçelim.

5. Game of Thrones

Son dönemlerin en popüler dizilerin den olan Game of Thrones‘un bölüm başına maliyeti 10 milyon $ dır. Hal böyle olunca her sezon bölüm sayıların da azalmalar gözümüze çarpmıyor değil fakat bence bu durum gayet normal.

4. Friends

Friends dizisinde ise başrol oyuncuları sadece bölüm başı 1M $ kazandıkları için bu dizide de bölüm başı minimum 10M $ harcanıyor. Dizi uzun süre yayın hayatına devam etti fakat reytingler düşünce final için karar almıştı.

3. E.R.

Tam 15 sezon boyunca bölüm başına 13milyon $ harcanıp yayın hayatın da kalması gerçekten büyük bir başarıdır. Bu doktor dizisi  E.R., Pilot bölümleri için yapımcı şirkete 25 milyon dolara mal oluyordu.

2. The Get Down

Bölüm başına 12 milyon $ harcanın dizinin ilk sezonu için tam 120M $ harcanmıştır.

1. The Crown

Oyuncu kadrosu ve  prodüksiyon çalışmalarının kalitesinden dolayı bölüm başına tam 13 milyon dolar harcanan dizimiz ise The Crown dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir