Kapat

The Deleted Konusu ve Oyuncuları

Anasayfa
Yabancı Dizi Konuları The Deleted Konusu ve Oyuncuları
the deleted konusu
[Toplam:2    Ortalama:3/5]

Geçtiğimiz yıllarda ülkemizde yaşanan bir hadiseyi neredeyse herkes duymuştur. Twitter üzerinden trol amaçlı kendisiyle etkileşime geçinilen ve kendiside buna cevap olarak Türk bayrağı ile fotoğraflar atıp Türk insanının sevgisini kazanan ve “Yenge” lakabını kazanan Amanda Cerny’i bu dizide göreceğiz. Deleted konusu, korku ve gerilim üzerine kurulmuş. Konuyu inceleyelim.

The Deleted Konusu

Los Angeles’da geçen filmde maceralar birbirleri ile alakası olmayan üç kişinin ortadan kaybolması ile başlar. Ardından bu kişilerin daha önce aynı tarikat yapılanmasında bulundukları ortaya çıkar. Bu durumun ortaya çıkması ile birlikte aynı tarikatta daha önce etkileşimde bulunan yirmi kişi kendilerinin de hedef olarak görüldüğü düşüncesi ile paronayaklaşmaya ve korkmaya başlarlar. Ardından klasik olarak herkes sırasıyla kaybolmaya başlar. Fazla filmin heyecanı kaçmadan burada keselim. Filmin oyuncularına gelecek olursak zaten ilk kısımda belirttiğimiz gibi yengemiz filmde oynuyor, diğer oyuncuları ne yapacağız demeyelim biz yinede filmin oyuncularını belirtelim.

The Deleted Oyuncular

Nash Grier, Amanda Cerny, Madeline Brewer, Lan Nelson, Daniel Zovatto, Will Peltz başta olmak üzere iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan film gerçekten güzel bir filme benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir