Kapat

The OA Konusu Nedir, Oyuncular Kimlerdir?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Yine bir Netflix filmi. 16 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan dizide gayet güzel sahneler bulunuyor. Netflix’in yine iddialı olarak yayınladığı dizilerden biri olan The OA gerçekten büyük ilgi görmüş durumda. Konu olarak gizemli dramayı seçen dizinin konusuna hemen geçelim.

The OA Dizinin Konusu

The OA dizisi genç ve kör bir kadının hikayesini anlatıyor. Kadının yedi yıl boyunca ortadan kaybolması ve yedi yıl aradan sonra gözlerinin görüp geri dönmesi üzerine kurulmuş olan film gerçekten değişik bir konuyu ele almış durumda. Prairie Johnson isimli yıllardır kayıp olan bir kızı anlatmakta. 20-21 yaşlarında köyüne gözleri açık olarak dönen kızın dönüşü köylüler tarafından çok büyük şaşkınlıkla karşılanır ve bir kesim bunu mucize olarak adlandırır. Bir kesim ise kızı tehlikeli olarak görür. Genç kız ise yaşadıklarını polise anlatmaya direnmeye devam eder. Fazla konuyu uzatmadan oyuncular kısmına geçelim. Ne de olsa heyecanı kaçmasın. Ama devamını izlemek gerekiyor. Güzel bir filme benziyor.

The OA Oyuncular

Başrollerini Brit Marling, Jason Lsaacs, Emory Cohen, Scott Willson, Phyllis Smith ve Alice Krige’nin üslendiği ve Zal Batmanglig in yönettiği filmde izlemeye değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir