Kapat

The Vampire Diaries Konusu ve Oyuncuları

the vampire diaries oyuncular
[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]

Türkçesi Vampir Günlükleri olan The Vampire Diaries Konusu ve The Vampire Diaries Oyuncularından bahsedeceğiz.

The Vampire Diaries Konusu, Elena isimli genç kızın ebeveynlerini trajik bir trafik kazası sonucu kaybetmesi ile başlıyor. Elena, okulunda oldukça ilgi gören bir öğrenci ve tüm okul tarafından imrenilen bir kişiliğe sahip.

Ancak bir gün okulda tanıştığı Stefan isimli vampir nedeniyle tüm hayatı değişiyor ve genç olmasına rağmen büyük dertler ile mücadele etmeye başlıyor. Stefan ve Damon kardeşler, yüzyıllardır hayatta olan ve geçmişleri karanlık olsa da birbirlerinden asla ayrılamayan iki kardeş. Elena bu kardeşlerden Stefan’ı okulda gördükten sonra farklı duygular hissetmeye başlıyor ve kısa bir süre sonra âşık olduğunu anlıyor.

the vampire diaries konusu

the vampire diaries konusu

Ancak Stefan’ın yüzyıllardır yaşayan bir vampir olduğundan haberi yok. Olaylar geliştikçe işin rengi de değişmeye başlıyor ve okulunda popüler olan hayat dolu Elena, acılarla boğuşan ve yaşından büyük davranışlar sergilemek zorunda kalan bir insana dönüşüyor.  Dizide bol bol kan, aşk ve drama mevcut. Ancak derin psikolojik analizler ve bitmek bilmeyen çatışmalar sayesinde izlenilebilir bir dizi ortaya çıkıyor. Bu diziyi izleyecek olanların midelerinin de biraz sağlam olması gerekiyor.

The Vampire Diaries Oyuncuları: Paul WesleyLan Somerhalder, Kat Graham, Candice King, Zach Roerig, Micheal Trevino, Nina Dobrev, Steven R. McQueen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir