Kapat

The Walking Dead 7. Sezon Netflix’de Var Mı?

[Toplam:1    Ortalama:2/5]

The Walking Dead 7. Sezon Netflix’de !

The Walking Dead 7. Sezon Netflix’de !. The Walking Dead 7. sezonda Netflix platformunda yayınlanacak. 22 Ekim’de 8. Sezonun çıkacağı haberlerinin üzerine 7. bölümün tekrar tam bölümleri ile birlikte dünya üzerinde yayına alınması takipçilerini çok sevindirecek.

TWD Hayranları 7. sezonun tamamı için 10 Eylül tarihine Fear The Walking Dead dizisinin dönüşüne kendisin hazırlayabilirler. Sadece bununla da kalmıyor. TWD 7. sezon bölümleri artık Netflix’te yayınlanmaya başlıyor.

The Walking Dead 7. Sezon Ne Zaman Ekranlarda Olacak?

8 Eylül Cuma gününden başlayarak The Walking Dead yedinci sezon bölümlerinin  tamamı, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Brezilya, Japonya, Avrupa ve diğer pek çok başka ülkedeki aboneler için Netflix’te yayınlanacak. Uzun süredir diziden uzak kalanlar ve geri dönüşünü bekleyenler için yanlarına patlamış mısırlarını alıp ekranda keyfini sürmenin vakti geldi.

TWD (The Walking Dead) dizisinin 7. sezonu diğerlerine göre daha az izlenme oranlarına sahipti. Ancak 7. sezonun final bölümü en yüksek izlenen programların ilk çeyreğine girmeyi başarmıştı. Dünya çağında yüksek reyting oranlarına ulaşan dizinin son sezonunda çok daha büyük bir ilgi oluşacağı düşünülüyor.

TWD 7. sezonunda çok büyük entrikalar olmuş ve zorlu anlar yaşanmıştı. Tüm zorluklar ve mücadeleler dizi hayranlarına büyük heyecan yaşatmıştı. The Walking Dead 8. sezon başlayana kadar kalan son birkaç haftada Rick ve arkadaşları özgürlüklerine kavuşabilmek için Negan ve Saviors ile savaşacak. Bu savaşma ve mücadele anları seyredilmeye değer. ABu özgürlük mücadelesi ve savaşı içerisinde Rick’in her şeyi ile konuya dahil olması ve sonucunda da her iki taraf için büyük kayıpların yaşanması izleyicilerinin aklını başından alacak gibi görünüyor.

“The Walking Dead 7. Sezon Netflix’de Var Mı?” üzerine 2 yorum

  1. maraş haber says:
  2. Hüseyin Körbalta says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir