Kapat

The Walking Dead Konusu ve Oyuncuları

Anasayfa
Yabancı Dizi Konuları The Walking Dead Konusu ve Oyuncuları
[Toplam:1    Ortalama:4/5]

Bu yazımda the walking dead oyuncuları kimlerdir? the walking dead konusu nedir? sorularına yanıt bulacağız.

Frank Darabont tarafından yazıya dökülen ve yorumlanıp, Amerika’da yayınlanan dizidir. The Walking Dead ile aynı isimde olan çizgi romandan esinlenerek yazılmıştır. Dizi Kasım 2010 tarihinde uluslar arası tanıtım fuarında tanıtılan dizi ciddi beğeni toplamış ve bu tarih itibari ile filmin on üç bölümden oluşan ikinci sezon hazırlıkları başlamıştır. Yine klasik olarak filmin konusuna geçiş yapalım.

The Walking Dead Dizinin Konusu

Film dünya çapında ortaya çıkan bir kombi virüsünü konu edinmekte. Bulaşıcı ve beyinsel olan bu hastalık sonucu, modern dünyanın sonunu getiren bir durumu konu edinir. Zombiler hayatta kalan ve zombi virüsüne yakalanmayan insanlar tarafından “ayaklar” diye nitelendirilmektedirler. Sadece beyinleri yok edildiğinde ölen bu ayaklar, etraftaki canlıları parçalayıp öldürmektedirler. Bu ayaklarla verilen mücadelenin konu edinildiği film ilgi çekici bir hal alıyor.

The Walking Dead Oyuncuları

Toplamda 6 sezon boyunca yayımlanan dizi gerçekten çok büyük ilgi ile izlenmiştir. Her bölüm ortalama 40-45 dakikadan oluşmaktadır. Dizinin başrollerinde Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden, Jeffrey DeMunn gibi oyuncular yer almaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir