Kapat

Total’in Birincisi Yine Değişmedi!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dün akşam ekranlara gelen yapım ve diziler arasında yine Cumartesinin birincisi değişmedi. 3 Haziran Cumartesi akşamı ekrana gelen yapımlar arasında total’de en çok izlenen Yeni Gelin oldu.

Yeni Gelin dizisi başladığı ilk günden beri total reyting grubunda başarılı sonuçlar elde ediyor. Dizi total reyting grubunda lider bir şekilde Cumartesi’nin en çok izlenen dizisi oluyor.

Yeni Gelin dün akşam ekranlara 13. bölümüyle geldi. Yeni Gelin’in 13. bölümü 6.44 reyting ve %16.86 share alarak total reyting grubunun birincisi oldu.

Yeni Gelin Ab reyting grubunda ise 3.60 reyting ve %9.70 share ile altıncı sırada yer aldı. ABC+ grubunda ise 4.20 reyting alarak dördüncü sırada bitirdi.

Total grubunda Cumartesi en çok izlenen ikinci dizi ise Fox TV’de ekranlara gelen Kalbimdeki Deniz oldu. Kalbimdeki Deniz 4.97 reyting oranıyla total reyting grubunda 4. sırada yer aldı. Ab ve ABC+ reyting gruplarında ise 3. sırada yer aldı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisi ise totalde 2.74 reyting ile 13. sırada yer alırken, AB grubunda 5. sırada, ABC+ reyting grubunda da 6. sırada yer aldı.

Star TV’nin Cumartesi ekrana gelen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları ise totalde 3.31 reyting ile 8. sırada yer aldı. Dizi Ab grubunda daha başarılı bir sonuç elde ederek 4. sırada yer aldı. ABC+ grubunda ise 5. sırada yer aldı.

Dün akşam TRT 1 ekranlarında ise Şampiyonlar Ligi maçı yer aldı. Şampiyonlar ligi en çok izlenenler arasına girdi. Totalde 2. olurken, AB ve ABC+ reyting grubunda 1. sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir