Kapat

Total’ın Lideri Söz, AB’nin Lideri ise İçerde!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Pazartesi akşamları televizyon ekranları büyük bir çekişmeye tanıklık ediyor. Birbirinden kaliteli yapımlar ekrana geliyor. Dün akşam ekrana gelen yapımlar arasında neler değişti.

İçerde başladığından beri Pazartesi’nin total grubunda liderlik koltuğunun genel sahibi olsa da arada liderliği Kırgın Çiçekler’e kaptıran dizi bu sefer total grubunu Söz dizisine kaptırdı. AB ve ABC reyting gruplarında ise liderliği elinden bırakmadı. Dün akşam ekranlara 3. bölümüyle gelen Söz ise başladığı günden beri sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi olmayı başaran dizisi 3. bölümden total grubunun lideri olmayı başardı. Kırgın Çiçekler ise total grubunun üçüncüsü olarak geceyi bitirdi.

17 Nisan Pazartesi Reyting Oranları;

Ab ve ABC reyting grubunun lideri İçerde total’de 7.59 reyting oranıyla ikinci sırada yer aldı. Ab grubunda 9.47 reyting alırken, ABC grubunda ise 9.78 reyting oranıyla liderliği elden bırakmadı.

Total’in birincisi Söz olurken, totalde 7.96 reyting alan dizi, AB grubunda 5.69 reyting alarak dördüncü sırada yer aldı. Abc reyting grubunda ise 7.44 reyting ile ikinci sırada yer aldı.

ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler ise totalde 6.87 reyting oranıyla üçüncü sırada yer alırken, Ab grubunda 4.18 reyting oranıyla yedinci sırada yer aldı. ABC grubunda ise 5.02 reyting oranıyla altıncı sırada yer aldı.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor ise 6.51 reyting oranıyla totalde dördüncü sırada yer aldı. Ab grubunda üçüncü sırada yer alırken, ABC’de de dördüncü sırada yer aldı.

Kanal D’nin iddialı dizisi İsimsizler ise dün akşamki bölümü 4.93 reyting alarak total’i sekizinci sırada bitirdi. AB grubunda 4.73, ABC grubunda 5.39 reyting oranlarına sahip oldu. Bu reyting oranlarıyla AB ve ABC gruplarında dizi beşinci sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir