Kapat

Toy Boy Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Toy Boy
[Toplam:3    Ortalama:4.7/5]

Toy Boy, 2019 yılında yayınlanmaya başlanmış olan suç, gerilim ve drama dizisidir. Cesar Benitez, Racio Martinez Llano ve Juan Carlos Cueto üçlüsü tarafından yaratılan dizinin ilk sezonunda 13 bölüm yayınlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini ise Inaki Mercero ile Javier Quintas üstlenmiş. Suç ve gerilimin yanında dram yönünün ağır olması sürükleyici bir hikâye yapısının olduğunu kanıtlıyor. Son zamanlar popüler hale gelen İspanyol ekolü dizilerinden birisi olarak izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Toy Boy Konusu

Toy Boy dizisi 2019’da yayınlanmış olsa da Netflix ile 2020 itibariyle ekranlarımıza geldi. Cinsel içeriğin ön planda olduğu bu dizide ana karakterimizin erkek bir striptizci olması olayın dozunu anlamamızı sağlıyor. Genç striptizci Hugo için hayat tamamıyla eğlenceden ibarettir. Fazlasıyla rahat olan yaşamını hem maddi hem de manevi olarak uç noktalara taşımayı başarmıştır.

Toy Boy dizi konusu

Fakat bir gecede hayatının kararacağı gün yakındır. Yaşça kendisinden büyük olan Macarena Medina ile yaşadığı yakınlıklar bu rahatlığın ve yaramazlıkların göstergesidir. Çok ağır dozlarla geçen bir gecenin sonunda teknesinde uyumaya başlayan Hugo bambaşka bir güne uyanır. Uyandığında Macerena’nın kocasının ölü olarak teknesinde olduğu anlaşılmıştır. Üstelik ölü olan adam yanmış vaziyettedir.

Kısa sürede mahkeme sonuçlanır ve Hugo için 15 yıllık bir mahkumiyet doğar. Aradan geçen 7 yılın sonunda ise Hugo halen daha o geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Avukatı karşı dava açmak için onu ikna eder ve şartlı olarak tahliyesini sağlar. Hugo ilk mahkemeye kadar üzerine oynanan bu oyunu çözmek için kararını vermiştir. Ancak nereden başlayacağını bilmediği gibi 7 yıl sonra hayata adapte olma noktasında da zorlanacaktır. Toy Boy dizisi tam anlamıyla sürükleyici bir yapım olarak şu dönemlerde popülerliğini koruyor.

Toy Boy Oyuncuları

Toy Boy dizi olarak en çok bölüm sürelerinden ötürü eleştiriliyor. 55-70 dakika arasında süren bölümleri için çoğu kişinin yorumu ise oyunculukların yeterli olduğu yönünde.

toy bot dizisi oyuncuları

Bazı karakterler için bunu söylemek zor olsa da Hugo karakterine hayat veren Jesus Mosquera, Macarena Medina karakteriyle gördüğümüz Cristina Castano ve Hugo’nun avukatı olan Triana Marin karakterini oynayan Maria Pedraza gayet başarılı görünüyor. Ayrıca Toy Boy dizisinde Jose de la Torre, Raudel Raul Martiato, Juanjo Almeida, Carlo Costanzia ve Pedro Casablanc gibi isimler rol alıyor.

Toy Boy Dizisi Fragmanı ve Yorumlar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir