Kapat

Türkiye’de Popüler Olan Yabancı Diziler Hangileridir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yabancı Diziler

Son dönemlerde teknoloji oldukça gelişmiştir. Bu gelişme ile beraber Televizyon izleyen sayısı da artmıştır. Buna bağlı olarak dizi yapımları da artarak televizyonlardaki yerini almıştır. Türk diziler ve yabancı diziler olarak ayrılan dizi yayınları, haftalık olarak yayınlanmaktadır. Her hafta belirlenmiş olan bir gün ve belirlenmiş saatte yayınlanmaktadır.

Yabancı diziler yabancı yapımlar tarafından oluşturulmuş dizilerdir. Yerli dizilerin yapımcısı Türkler olurken yabancı diziler Türkiye dışında oluşturulmaktadır. Dizilerde her hafta yayınlanan kısımlara bölüm denilmektedir. Bölümler belirli dakikalarda yayınlanmaktadır. Türkiye’de de en yabancı diziler daima popüler olmaktadır. Her bölümü merakla beklenen diziler her hafta sadece bir gün yayınlanmaktadır. O bölümü kaçıran kişiler dizinin tekrarını aynı kanaldan ya da internetten izleyebilmektedir. Bu anlamda internette birçok web sitesi ve dizi sitesi oluşturulmuştur.

Türkiye’de İzlenen Yabancı Diziler

Türk izleyiciler için son dönemlerde en yabancı diziler arasından seçimler yapan siteler bulunmaktadır. Bu siteler diziler ile ilgili genel yorumları ve dizinin özetini anlatmaktadır. Diziyi izlemek isteyen ya da bölümünü kaçıran kişiler bu sitelerden rahat bir şekilde izleyebilirler.
Türkiye’de popüler olan yabancı dizilerin sayısı çok fazladır. Dizinin heyecanla ilerlemesi, izleyicileri ekrana kilitlemektedir. Aşağıda Türkiye’de izlenen yabancı diziler yer almaktadır.

– Modern Family
– Sherlock
– Suıts
– Designated survıvor
– Black Mırror
– The Americans
– The Originals
– Broklyn Nine-Nine
– Stranger things
– Narcos

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir