Kapat

Twin Peaks 3. Sezonuyla Geri Dönüyor

Anasayfa
Haber Twin Peaks 3. Sezonuyla Geri Dönüyor
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dile kolay aradan tam tamına 25 yıl geçtikten sonra Twin Peaks tekrar ekranlara dönüyor. 25 yıl önce 2 yıl süreyle 2 sezonu yayınlanmış olan Twin Peaks dram ve gerilim öğelerini içeren bir dizi.

Twin Peaks gerçekten enteresan bir hikayeye sahip. 1990 yılında 32 bölüm halinde çekilen dizinin 29 bölümü gösterime girmiş. Geriye kalan 3 bölümün neden yayınlanmadığı halen bilinmiyor. Dizinin 1991 yılında yayından kaldırılmasının en önemli nedeni de Körfez Savaşı’nın başlamasıymış. Bu denli enteresan olan bir dizinin Körfez Savaşı yüzünden yayından kaldırılması da oldukça enteresan olmuş.

Twin Peaks’in konusu Laura Palmer adındaki kızın öldürülmesi sonucu gelişen olayları konu alıyor. Ajan Dale Cooper cinayeti araştırmak üzere cinayetin işlendiği kasabaya gönderilir. İlk bakışta çok normal ve kendi halinde yaşayan bir kasaba gibi görünmesine rağmen olaylar beklenmedik şekilde gelişir.

Twin Peaks’in 3. sezonunda baş rolleri 25 yıl önce olduğu gibi aynı isimler paylaşıyor. Kyle Maclachlan Ajan Dale Cooper. Audrey Horne rolünde Sherilyn Fenn ve Laura Palmer rolünde Sheryl Lee.

“Twin Peaks 3. Sezonuyla Geri Dönüyor” üzerine 5 yorum

  1. alicalisskann says:
  2. alicalisskann says:
  3. courante_ says:
  4. Elifwasadiver says:
  5. matiavlepo says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir