Kapat

Tyler Posey Yeni Bir Diziyle Geliyor!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Teen Wolf dizisinde karşımıza çıkan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tyler Posey,  Teen Wolf’un çekimleri biter bitmez yeni bir dizi için anlaşma sağlamış bile.

Bu sene son sezonuyla ekranlara gelen Teen Wolf dizinin 6B çekimleri geçtiğimiz ay içinde bitti. Dizinin 6B bölümleri ise yaz aylarında MTV ekranlarında yayınlanacak.

Teen Wolf dizisinde Scott McCall karakteriyle karşımıza çıkan Tyler Posey hali hazırda ekranlara gelmekde olan Jane The Virgin dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Tyler Posey’in dizide canlandıracağı karakter ile ilgili henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Tyler Posey, Jane The Virgin dizisine 3. sezon finalinde dahil olacak. Tekrarlayan bir rol ile diziye dahil olacak olan Tyler Posey’in canlandırdığı karakterin dizide ki Jane karakteri ile romantik bir ilişki yaşacağı tahmin ediliyor. Jane The Virgin’in 3. sezon finalinde göreceğimiz Tyler Posey dizinin 4. sezonunda da yer alacak. Jane’in geçmişinden bir karakteri canlandıracak olan Tyler’in karakteri ile ilgili bilgiler geldikçe sitemizde yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir