Kapat

Uzun Bir Aradan Sonra Penn Badgley Ekranlara Dönüyor!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Gossip Girl dizisinde canlandırdığı Dan Humprey karakteriyle genç kızların beğenisi kazanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Penn Badgley yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Penn Badgley, Gossip Girl dizisinden sonra 4 tane filmde yer aldı. The Slap dizisinde de 2 bölümlük konuk oyuncu olarak yer alan Penn Badgley uzun bir aranın ardından yeni bir diziyle ekranlara dönecek. Penn Badgley’in yer alacağı dizi “You” dizisi. Lifetime’da yer alacak olan dizide başrol olarak yer alacak olan Penn Badgley’in uzun bir aradan sonra ekranlarda yer alması hayranlarını sevindirdi.

Penn Badgley, Gossip Girl’de canlandırdığı Dan Humprey karakteriyle büyük bir başarı yakalayan oyuncu Teen Choice ödüllerinde En İyi Drama/Aksiyon Dizisi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

Amerika’nın kablolu kanalı Lifetime’da yer alacak olan You dizisi 10 bölüm sürecek.

Ülkemizde de Epsilon Yayınları tarafından Türkçe’ye çevirilen Sen isimli kitabın uyarlaması olacak olan dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Greg Berlanti ve Sera Gamble yapacak.

You dizisi, 21. yüzyılda yaşanan takıntılı bir aşk hikayesini konu ediniyor.  Kitabevi sahibinin yazar olma hevesi olan bir kadınla tanışması ve onunla internet üzerinden tanışarak, gün geçirmesi ve gün geçtikçe yakınlaşması ve bu yaklaşımının gün geçtikçe saplantılı bir hal alması konu ediniyor.

You dizisinde başrol erkek oyuncu olarak Penn Badgley ile anlaşıldı. You dizisinin kadın oyuncusu henüz netliğe kavuşmadı. Dizinin yayınlanma tarihi belli değil. Cast çalışmalarından sonra dizinin çekimlerine başlanılması ve yeni sezonda Lifetime kanalında ekranlara gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir