Kapat

Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Anasayfa
Yabancı Diziler Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

HBO’nun 2016 yılının sonlarına doğru  yayınlandığı Westworld  dizisi 2016’nın en iyi dizilerinden biri olmaya kesinlikle hak kazandı. Özellikle 2016 yılında yayınlana başlayan diziler arasında bir liste yapacak olursak listenin başına yazacağımız Westworld olacaktır. Drama, gizem, bilim kurgu kategorileri arasında mekik dokuyan dizi İMDB üzerinde 9.2 puan alarak başarılı bir yapıt olduğunu kanıtladı.

Birinci sezonu tam bir kaos içerisinde geçen dizide yapbozu tam anlamıyla tamamlamamız için son bölümlere kadar izlememiz gerekti. Yaptığımız tüm tahminleri boşa düşüren seri son bölümlerinde tam anlamıyla şok etkisi yaratan bir kurguyu ortaya koydu. Finalde kafamızdaki bazı sorular tam anlamıyla cevaba kavuşmamış olsa da ilk sezonuyla izleyenleri büyülediği yalanlanamayacak bir gerçek.

 

Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Dizinin 2. sezonu için yeşil ışık aylar öncesinden yandı. Güzel bir birinci sezonun ardından devam eden bölümlerle 2. sezonunu da garantiledi diyebiliriz. Fakat 2. sezon için 2018’e kadar beklememiz gerekiyor.Yapılan açıklamada 2. sezonun yayın tarihi 2018 olarak belirlendi. Beklememiz gereken sürenin  çok uzun olması fanları için büyük bir üzüntü uyandırmış olsa da çalışmaların hız kazandırılıp  2017 yılının son aylarında da ekranlara dönebileceği açıklandı. Yapımcıların genel tavrı ise 2017 yılının biraz hayalperest olduğunu gözler önüne sermekte. Fakat fanların yoğun baskısı üzerinde dizinin 2. sezonu adına erken bir fragman yayınlanacağı açıklandı. 2018 yılında dönmesi planlanan yapımın öncesinde gelecek sezonun nasıl ilerleyeceği hakkında detayları veren özel fragmanlar internet üzerinden tek tek yayınlanacak.

“Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” üzerine 2 yorum

  1. besiktasuIan says:
  2. Hatice says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir