Kapat

Yabancı Dizilerin Başlama Tarihleri Belli Oldu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

The Cw kanalında ekranlara gelen dizilerin başlama tarihleri belli oldu. Yeni olarak ekranlara gelecek olan diziler ile devam eden dizilerin yeni sezonlarının ne zaman yeni bölümlerinin ekranlara geleceği dizilerin hayranları tarafından merak konusu.

Ekim ayında başlayacak olan yabancı dizilerin yeni bölümlerinin hangi tarihte başlayacaklarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Supernatural

12 sezondur The CW kanalında yayınlanan Supernatural dizisi yeni sezonu 13. sezonuyla ekranlara gelecek. Supernatural’ın 13. sezonu 12 Ekim Perşembe günü başlayacak. Supernatural’ın yeni sezonunun ilk bölümünü ülkemizde izlemek isteyenler 13 Ekim’de internet üzerinden izleyebilirler.


Arrow

Ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Arrow dizisi ise 6. sezonuyla ekranlara gelecek. Arrow’un 6. sezonu 12 Ekim Perşembe günü başlayacak.

The Flash

The Flash dizisinin 4. sezonu ise 10 Ekim Salı günü başlayacak. The Flash’ın yeni bölümlerini izlemek isteyenler 10 Ekimden itibaren izleyebilirler.

Supergirl

Supergirl’de 3. sezonuyla ekranlara gelecek. Supergirl’in 3. sezonu 9 Ekim Pazartesi günü başlayacak. Dizinin 3. sezon bölümleri Ekim’in ilk haftasından sonra izleyenlerle buluşacak.

DC’s Legends of Tomorrow

DC’s Legends of Tomorrow dizisinin 3. sezonu ekranlara gelecek. Legends of Tomorrow dizisinin 3. sezonunun başlama tarihi ise 10 Ekim Salı günü. 10 Ekim’den itibaren dizinin 3. sezon bölümleri ekranlara gelecek.


Riverdale

The Cw ekranlarının bir diğer dizisi ise Riverdale 2. sezonuyla ekranlara gelecek. Riverdale’in 2. sezonun başlangıç tarihi 11 Ekim Çarşamba.

Valor ve Dynasty

The Cw kanalında bu sene ekranlara yeni gelecek olan diziler Valor ve Dynasty’nin başlangıç tarihleri de belli oldu. Valor dizisinin başlangıç tarihi 9 Ekim Pazartesi, Dynasty’nin başlangıç tarihi ise 11 Ekim Çarşamba günü.

Yabancı dizilerin başlangıç tarihlerinden itibaren ülkemizde izlemek isteyenler yayın tarihinden bir gün sonra internet üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir