Kapat

Yaz Dizilerinin Başlama Tarihleri Belli Oldu!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yaz aylarının başlamasıyla birlikte ekranlarda yeni dizilerin tanıtımları dönmeye başlamıştı. Yaz dizilerinin başlama tarihleri belli oldu. Yazın ekranlarımıza gelecek olan dizilerin hangi dizinin hangi gün ekranlara geleceği ve hangi gün ilk bölümü ekrana gelecek yazının devamında bulabilirsiniz.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ateşböceği dizisi ilk bölümüyle 29 Haziran 2016 tarihinde başlayacak. Dizi Perşembe akşamları yaz aylarında ekranlarımıza gelecek.

Yine Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Dolunay dizisinin de başlama tarihi belli oldu. Dolunay dizisi Salı akşamları ekranlara gelecek. Dolunay dizisinin ilk bölümü 4 Temmuz Salı akşamı yayınlacak.

Show Tv ekranlarında başlayacak olan Kalp Atışı dizisinin de başlama tarihi belli oldu. Kalp Atışı dizisi Cuma akşamları ekranlara gelecek. Kalp Atışı dizisi ilk bölümüyle 30 Haziran Cuma akşamı ekranlara gelecek.

Kanal D ekranlarında başlayacak olan İki Yalancı dizisinin de başlama tarihi belli oldu. Kalp Atışı dizisi de Pazartesi akşamları ekranlara gelecek. İlk bölümü Kalp Atışı dizisinin 10 Temmuz Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

Star Tv ekranlarında ayınlacak olan Çember film serisi ise 3 Temmuz Pazartesi akşamı başlıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisi ise kısa bir aradan sonra başlayacak olan dizinin yeni bölümü 4 Temmuz Salı günü başlayacak.

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Deli Gönül dizisinin de başlama tarihi belli oldu. Salı günleri ekranlara gelecek olan Deli Gönül’ün ilk bölümü 4 Temmuz’da ekranlara gelecek.

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Çocuklar Duymasın’ın yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Çocuklar Duymasın’ın Temmuz ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Rüya ve Eğleneceksen Gel dizilerinin de başlama tarihleri belli değil henüz. Bu iki dizinin de Temmuz gibi ekranlara gelmesi bekleniyor.

Fox Tv ekranlarında yayınlanması beklenen Badem Şekeri dizisinin daha tanıtım fragmanı yayınlanmadı. Badem Şekeri dizisinin de Temmuz ayının sonlarına doğru başlaması bekleniyor.

Atv ekranlarında yayınlanacak olan diziler Kardeşim İçin ve Güllü dizilerinin de Temmuz ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir