Kapat

Yazın En Çok İzlenen Dizileri Hangileri Oldu?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu sene yaz aylarında başlayan diziler arasında en çok izlenenleri ve ekranlara yeni sezon başlamadan veda edecekleri inceleyeceğiz.

Yaz aylarında ekranlara gelen diziler arasında en çok dikkat çekenler hiç şüphesiz Dolunay, Ateşböceği ve Kalp Atışı dizisi sosyal medya da çok konuşularak en çok dikkat çeken yapımlar oldu.

Star TV’de ekranlara gelen iki yaz dizisi de bu sene başarılı sonuçlar elde etti. Ateşböceği ve Dolunay yayınlandıkları günlerde aldığı başarılı reytinglerde yeni sezonu garantilediler. Özellikle Dolunay dizisinin yurt dışından da büyük bir hayran kitlesi mevcut. Başrollerinde yer alan Özge Gürel’in yer aldığı Kiraz Mevsimi dizisinin İtalya’da yayınlanmasının ardından İtalya’da Dolunay rüzgarları da esmeye başladı.

Ateşböceği dizisi ise yayınlandığı günler reyting sıralamasında ilk 3 de yer alıyor. Sosyal medya da ise yayınlandığı günün en çok izlenen dizisi hiç şüphesiz. Böyle olunca yeni sezonda da ekranlara gelecektir.

Yaz aylarında Atv ekranlarında sadece tek bir dizi yayınlandı. Yaz aylarında yayınlanan diziler arasında dram olarak aradan sıyrılan Kanatsız Kuşlar dizisi ise başarılı sonuçlar alarak yeni sezonu garantileyen diğer yapımlar arasında yer alıyor. Yaz aylarında ekranlara gelen romantik komedi dizileri arasında dizi dram yönüyle ekranlarda yer edinmeyi başardı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan diziler arasın Kalp Atışı da büyük bir ilgi gördü. Dizi sosyal medya ve reyting sıralamasında en çok konuşulan dizi oldu. Yayınlandığı günlerde Şevkat Yerimdar ile birinciliği devamlı paylaşsa da dizi yeni sezonda devam edecek.

Rüya dizisi ise Dolunay’ın karşısında ekranlara geliyor. Yaz aylarında Salı günlerinin en çok izlenen ikinci dizisi olarak ekranlara gelmeye devam ediyor.

Kanal D ekranlarında bu yaz başlayan dizilerden İki Yalancı ve Çocuklar Duymasın‘da yaz aylarında seyirci ile buluştu. İki Yalancı dizisi için beklenen hazin son gerçekleşti. İki Yalancı dizisinin 9. bölümde final yapacağı duyuruldu.

Çocuklar Duymasın dizisi ise Pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olsa da yeni sezonda Savaşçı dizisi karşısında nasıl bir reyting alacağı merak konusu.

Fox TV’de yazın ekranlara gelen dizilerden Şevkat Yerimdar büyük bir başarı kazanırken yeni sezonu garantilerken, Deli Gönül dizisi için final haberleri ortalık da dönmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir