Kapat

Yazın Hangi Diziler Başlayacak?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Yaz aylarının gelmesiyle televizyon ekranlarında yaz dizilerin tanıtımları dönmeye başladı. Yaz aylarında hangi diziler başlayacak? Yaz aylarında başlayacak olan diziler de hangi oyuncular yer alacak? Hangi kanalda hangi dizi başlayacak yazının devamında bulabilirsiniz.
Star Tv ekranlarında bu yaz başlayacak olan diziler arasında Ateşböceği ve Dolunay dizisi yer alıyor.
Ateşböceği
Star ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Demir yer alacak. Yakında başlayacak olan dizinin konusu ise boşanma avukatı olan Barış ve özel şöforü olan Aslı’nın aşk hikayesi konu edinecek bir romantik komedi dizisi olarak ekranlara gelecek. Ateşböceği dizisinin şuana kadar 2 tane tanıtım fragmanı yayınlandı.
 
Dolunay
Star ekranlarında yayınlanacak olan bir diğer dizi ise Dolunay, dizinin başrollerinde ise Can Yaman ve Özge Gürel yer alıyor. İş adamı Ferit ve Ferit’in evinde aşçı olarak çalışmaya başlayan Nazlı’nın arasında geçecek olan aşkı konu edinecek. Dizinin tanıtım fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Yakında Star Tv ekranlarında başlayacak olan dizinin yakın zamanda 2. tanıtım fragmanı yayınlanacak.
Türk Malı
Yaz aylarının başlarında başlayan Türk Malı dizisi ise bir zamanlar Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi yeniden çekilmeye karar verildi. Ana kadroda değişiklikler olan dizinin yeni bölümleri Star TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor.
Atv ekranlarında da yaz aylarında bir çok dizi ekrana gelecek. Kanatsız Kuşlar, Kardeşim İçin ve adı henüz kesinleşmeyen Yusuf Çim’in yeni dizisi yer alacak.
Kanatsız Kuşlar
Atv’de yayınlanacak olan dizi 15 Temmuz itibariyle ekranlarda yer almaya başladı. Kadrosunda Melis Tüzüngüç, Ahmet Varlı, Ümit İbrahim Kantarcılar, Deniz Bolışık, Seda Türkmen’in yer aldığı Kanatsız Kuşlar dizisinde hayata tutunmaya çalışan dört kardeş ve bir annenin iç içe geçen acıklı hikayesi ekranlara gelecek.
Kardeşim İçin
Atv ekranlarında yayınlanacak olan bir diğer dizi olan Kardeşim İçin dizisinin başrollerinde Gonca Sarıyıldız ve Timur Acar yer alacak. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Emre Kabakuşak oturacak.
Güllü
Temmuz gibi ekranlarda yer alacak bir diğer dizi de Yusuf Çim ve Şirin Şirince’nin başrollerinde yer aldığı dizi ekranlara gelecek. Tam olarak adı kesinleşmeyen dizi bir Karadeniz dizisi olarak ekranlara gelecek.
Fox Tv ekranlarında yer alacak diziler arasında ise Badem Şekeri, Şevkat Yerimdar ve Deli Gönül dizileri yaz aylarında yayınlanacak diziler arasında yer alacak.
 
Badem Şekeri
Fox ekranlarında yayınlanacak olan Badem Şekeri dizisinin başrollerinde Alper Saldıran ve Burcu Özberk yer aldığı dizinin çekimleri Çanakkalle’de gerçekleştiriliyor. İlk bölüm çekimleri tamamlanan dizinin yakın zamanda tanıtım fragmanı çıkacak.
Şevkat Yerimdar
Geçtiğimiz sezondan beri tanıtımları ekranlarda dönen Şevkat Yerimdar dizisi geçtiğimiz haftalarda ekranlarda ki yerini aldı. Yeni bölümleriyle Cuma akşamları ekranlara gelen dizinin başrollerinde Özgürcan Çevik ve Başak Parlak paylaşıyor.
Deli Gönül
Fox ekranlarında tanıtımları dönmeye başlayan Deli Gönül dizisi de yaz aylarında başlayacak diziler arasında yer alıyor. Deli Gönül dizisinin başrollerinde ise Murat Ünalmış, Tuvana Türkay yer alıyor.
Bir diğer kanal olan Show TV’de de yazın başlayacak olan diziler ise Kalp Atışı ve bir zamanların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Cennet Mahallesi dizisinin yeni adıyla Eğleneceksen Gel olarak yer alacak ekranlarda.
Eğleneceksen Gel
Cennet Mahallesi dizisinin yeni versiyonu olarak ekranlara gelecek olan dizinin başrollerinde Evleneceksen Gel programında olan Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir başrollerde yer alacak. Eğleneceksen Gel dizisinin çekimlerine geçtğimiz haftalarda başlanıldı.
Kalp Atışı
Show TV’nin bir diğer dizisi ise Kalp Atışı dizisinin başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel yer alıyor. Bir Kore dizisinden uyarlanan dizinin 2 tane tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin yapımcılığını MF Yapım yapıyor.
Kanal D ekranlarında yaz aylarında gelen diziler arasında bir zamanların iddialı dizileri arasında yer alan Çocuklar Duymasın yeni bölümleriyle ekranlara gelecek. Bir diğer dizi ise İki Yalancı dizisi olacak.
İki Yalancı
Kanal D ekranlarında yer alacak olan İki Yalancı dizisinin başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin yer alıyor. Romantik komedi tarzında ekranlara gelecek olan dizinin konusu ise iki yalancının birbirine kör kütün aşık olmasından sonra gelişen olaylar ekrana gelecek.
Çocuklar Duymasın
Çok izlenen diziler arasında yer alan Çocuklar Duymasın bir kez daha yeniden çekiliyor. Zaman zaman yeni bölümleriyle ekranlara gelen dizi tekrardan çekilme kararı alındı. Dizinin ana kadrosunda yine Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğu yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak oyuncular ise henüz kesinleşmedi. Geçtiğimiz günlerde Çocuklar Duymasın’ın çekimlerinden kareler geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir