Kapat

Yeni Bir Diziye Başlamak İsteyenlere 2 Dizi Önerisi

Anasayfa
Liste Yeni Bir Diziye Başlamak İsteyenlere 2 Dizi Önerisi
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sevgili okurlar  Vikings, Game Of Thrones gibi dizileri hepimiz biliyoruz fakat emin olun ki en az bunlar kadar güzel yabancı dizile de mevcut hemde herkesin izlemesi gerekirken fakat bazı insanların bu dizilerden haberi bile yok. Kendi izlediğim ve sizlere de önerdiğim 2 dizi seçip sizler için derledim. Bu yaz günlerin de eminim ki vakit geçirmenize çok katkı sağlayacak.

1- Sherlock

Listemizin 1. sırasında yer alan Sherlock dizisi gerçekten izlediğim diziler arasında 1. sırada diye bilirim. Dizi 4 sezon dan oluşuyor arkadaşlar hala çekime devam ediyor mu bu konuda pek bilgimiz olmasa da bu 4 sezon gerçekten mükemmel ötesi. Her sezon 90dk lık 3 er bölümden oluşuyor ve hemen hemen her bölüm de bir birinden farklı gizemler var. Ünlü dedektifimiz Sherlock Holmes bu gizemleri çözmeyi çok seviyor. Dizi de inanılmaz olaylar ile karşı karşıya kalacaksınız hatta bazı davaları siz bile kendi kafanız da çözmeye çalışacaksınız. Sizlere ilk tavsiyem budur arkadaşlar.

2- Scream

 

Arkadaşlar 2. dizimiz ise Scream dizi de aksiyon ve macera hiçbir zaman eksik olmuyor. Arkadaşlar inanın diziyi izlemediğim zamanlar da bile katilin kim olduğunu kendi kendime düşünür oldum. Dizi gerçekten çok heyecan verici ve düşündürücü bu 2 özellik emin olun sizlere çok güzel vakit geçirmenizi sağlayacak.

Sizlere bir tavsiyem de sitelerde ki yorumları okumayın neredeyse bütün yorumlar spoiler içeriyor.

“Yeni Bir Diziye Başlamak İsteyenlere 2 Dizi Önerisi” üzerine 1 yorum

  1. Oğuzhan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir