Kapat

Yeni Bir King Kong Dizisi

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Neredeyse yüzyıl önce çekilen King Kong’un hala izleyici çekebileceğini düşünmek gerçekten büyük bir cesaret örneği. Ancak ilerleyen teknoloji sayesinde çoğu zaman görsellik dizilerin asıl konularının önüne geçebiliyor. Söz konusu devasa bir goril olunca da grafik tasarımcıların ve efekt uzmanlarının ellerinde oldukça fazla malzeme oluyor.

King Kong üzerine geçmişte yapılmış filmleri, dizileri, çizgi filmleri hatta animasyonları saymaya kalksak herhalde hatırı sayılır bir vakit harcamış oluruz. Bu yüzden o konuya hiç girmeyip yeni King Kong dizisi Kong: Skull Island hakkında biraz bilgi verelim.

Dizinin yazarları Jonathan Penner ve Stacy Title. Dizi, ilk çekilen King Kong filmi ve Skull Island çizgi romanından esinlenerek çekilecek. Dizinin kadrosunun kimlerden oluşacağı, çekimlerin ne zaman başlanacağı ve dizinin hangi dönemde geçeceğine dair net bir bilgi şu anda mevcut değil.

King Kong’a hayranlık duyan insanların olduğunu düşünsek dahi, bu dizinin izleyiciye nasıl bir şeyler verip onları ekrana bağlayacağı gerçekten büyük bir merak konusu. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir