Kapat

Yeni Gelin Sezon Finali Yapıyor!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Show Tv ekranlarında başlayan ve kısa sürede yayınlandığı günün total grubu reytinglerinde birinci sırada yer almayı başaran Yeni Gelin dizisi sezon finaline hazırlanıyor.

Oyuncu kadrosunda Tolga Mengi, Esin Gündoğdu, Jessica May Drociunas, Mustafa Avkıran, Zeynep Kankonde, Sema Keçik ve Dağhan Külegeç gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yeni Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelecek olan 15. bölümüyle sezon finali yapacak.

Sezon finaline girecek olan dizinin bu gün sezon finalinin son set günüydü. Yeni sezonda tekrar Show Tv ekranlarında yer alacak olan dizi Eylül gibi yeni bölümleriyle ekranlara geri dönmesi bekleniyor.

15. bölümüyle ekranlara ara verecek olan dizinin sezon finalinde Bella’nın sağlık sorunu karşısında Kaan ve Nazgül’ün yeni bir fikri vardır.

Türkmen ve Müsellim, Türkmen’i kandıran adamdan intikam almak için planlar yapıyor. Müsellim’in kadın kılığına girdiği bu planda bakalım sonunda ne olacak?

Ferhat ve Dilan’ı gören Şirin soluğu Baran’ın yanında alıyor. Bu durum karşısında Baran oldukça şaşkın. Kendisini rüyada zannediyor.

 
İşte Yeni Gelin’in 15.Bölüm Sezon Finali Fragmanı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir