Kapat

Yeni Gençlik Dizisi – Riverdale Konusu Nedir

riverdale konusu
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

The CW’nin gençlik dizilerinden biri olan Riverdale’nin konusu gizem ve genç drama ya dayanıyor.  Dizi ilk defa 2014 yılında Fox’a sunulmuş fakat oluşan bazı anlaşmazlıklar sebebiyle Fox projeyi geri veto etmiştir. 2015 yılında The CW ile anlaşılmıştır. 29 Ocak 2016 da The Cw filmin ilk bölümlerini talep etmeye başlamış ve çekimler 14 Mart’ta başlamış ve 23 Mart’ta sona ermiştir.

gençlik dizisi riverdale konusu nedir

gençlik dizisi riverdale konusu nedir

Filmin Konusu

Aslında filmin gerçekten çok ilginç bir konusu var. Hayatın ne kadar güzel ve mükemmel göründüğüne dair bilgiler veriyor ve bu durumu gözler önüne seriyor. Aslında göründüğüne dair dememiz gerçekten çok doğru çünkü filmin konusu farklı noktalardan gözler önüne gelecektir. Açığa çıkmamış sırların gün yüzüne çıkması ve sıra dışı ayrıntıların filme kattıkları derken birçok detay gün yüzüne çıkacaktır. Yani kısaca özetleyecek olursak, dizide Riverdale isimli küçük bir kasabada yaşamını sürdüren ve görünürde mükemmel olan Archie Andrews’in keşfedemediği karanlık özelliklerini görmesi ve keşfetmesi ile yaşanan olağan üstü durumları gözlerinizin önüne serecektir.

Marisol Nichols, K.J. Apa, Cole Sprouse’nin başrolü üstlendiği dizde güzel konular yer almakta. Bizce esrarengiz konusu ile gayet ilgi çekici bir film. İzlemenizi şahsen yazar olarak tavsiye ederim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir