Kapat

Yusuf Çim Yeni Diziyle Ekranlara Dönüyor!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ekranların sevilen yakışıklı oyuncularından Yusuf Çim yaz ayında ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Yeni bir diziyle tekrar ekranlara gelecek olan Yusuf Çim’in yeni dizisi hakkında gelen bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

İlk olarak yer aldığı Ezra dizisinde başrol olarak ekranlara gelen Yusuf Çim’in dizisi düşük reytingler nedeniyle fazla yayınlanmadan ekranlardan kaldırılmıştı.

Daha sonrasında Star TV ekranlarında yayınlanan Çilek Kokusu dizisinde Demet Özdemir ile başrolleri paylaşan Yusuf Çim, Çilek Kokusu dizisiyle büyük bir beğeni topladı. Canlandırdığı Burak karakteriyle genç kızların büyük beğenisini toplayan Yusuf Çim’in büyük bir hayran kitlesi oluştu.

Çilek Kokusu dizisi bittikten sonra yine Star Tv ekranlarında yayınlanan bir ege dizisi Hanım Köylü’de başrol olarak yer alan Yusuf Çim ardından yine Star Tv ekranlarında yayınlanan İçimdeki Fırtına dizisinde başrol olarak yer aldı.

İçimdeki Fırtına dizisinde Gizem Karaca ve Merve Boluğur ile başrolleri paylaşan Yusuf Çim’in bu dizisi düşük reytingler nedeniyle 6. bölümüyle final yaparak ekranlara veda etti. Mart ayında ekranlara veda eden dizinin ardından Yusuf Çim fazla ara vermeden yeniden ekranlara dönüyor.

Yusuf Çim’in yeni dizisi Temmuz ayında ekranlara gelecek. Yusuf Çim’in ekranlara gelecek olan dizisi ATV ekranlarında yayınlanacak.

Temmuz’da ekranlara gelecek olan dizide Yusuf Çim’e İlişki Durumu Karışık dizisinde rol alan Seren Şirince eşlik edecek. Seren Şirince ve Yusuf Çim’in başrollerinde olduğu dizi bir Karadeniz dizisi olarak ekranlara gelecek.

Yusuf Çim’in yeni dizisinin adı şimdilik Güllü olarak geçiyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Metin Balekoğlu yer alacak.

Dizi hakkında bilgiler kesinleştikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir