Kapat

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? (Aylık-Bölüm Başı)

[Toplam:41    Ortalama:2.3/5]

Diriliş Ertuğrul dizisi Türkiye’nin en çok izlenen ve sadece Türkiye’den değil başka ülkeler tarafından da izlenen Osmanlı devletinin kuruluşunu konu alan bir dizidir. Hayran kitlesi de bir hayli o kadar yüksek olan Diriliş Ertuğrul dizisinin izleyicilerinin en çok merak edip sordukları sorular “Diriliş ertuğrul oyuncuları ne kadar alıyor? oyuncu ücretleri? ve oyuncuları ne kadar kazanıyor?İşte bu sorunun cevabı sizlerle…

OKU: DİRİLİŞ ERTUĞRUL KONUSU

Oyuncu AdıAldığı Ücret
Engin Altan Düzyatan100 Bin TL
Cengiz Coşkun50 Bin TL
Nurettin Sönmez40 Bin TL
Esra Bilgiç70 Bin TL
Hülyar Darca60 Bin TL

Osman Soykut

Esra Bilgiç

halime esra bilgiç ne kadar kazanıyor   Esra Bilgiç ise Diriliş Ertuğrul dizisinin bölüm başı 70 Bin TL almaktadır. Kısacası Esra Bilgiç’in Diriliş Ertuğrul dizisinden aylık olarak kazancı 280 Bin TL’dir.

Hülyar Darca

diriliş ertuğrul oyuncular ne kadar kazanıyor Hülyar Darcanın ise bölüm başına aldığı ücret 60 Bin TL’dir. Aylık olarak hesaplarsak 240 Bin TL’dir.

Nurettin Sönmez

Diğer oyuncumuz ise Nurettin Sönmez bu oyuncumuzun Diriliş Ertuğrul dizisinin her bölümünden aldığı ücret 40 Bin TL’dir. Nurettin Sönmez’in bu diziden aylık kazancı 160 Bin TL’dir.

Cengiz Coşkun

Cengiz Coşkun Cengiz Coşkun bölüm başına 50 Bin TL almaktadır. Aylık 200 Bin TL kazancı vardır.

Engin Altan Düzyatan

engin altan düzyatan bölüm başı ücreti Diriliş Ertuğrul dizisinde en çok merak edilen konu engin altan düzyatan ne kadar kazanıyor konusudur. Başrol oyuncusu Olan Engin Altan Düzyatan’ın dizinin ilk başlarında ortalama  Bin TL alırken bir süre sonra dizinin en çok izlenen dizisi olup reyting kırınca bu ücret 100 Bin TL olmuştur. Bu bölüm başı aldığı ücreti aylık olarak hesaplarsak Engin Altan Düzyatan’ın aylık kazancı 400 Bin TL’dir. Diriliş ertuğrul oyuncuları kaç para kazanıyor haberimizin sonuna geldik. Diğer haberleri incelemeyi unutmayın 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir