Kapat

Game Of Thrones’un 7. Sezonunda Görmek İstediğimiz Şeyler

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

6 yıl önce insanlık tarihinin en iyi televizon dizilerinden biri başladı. Daha dün gibi görünen dizinin son iki sezonunun önceki sezonlara göre daha kısa olacağını dizinin yapımcıları doğrular. Son 2 sezonun bölümleri 7, 8 bölüm olacakmış gibi duruyor.

> İlginizi Çekebilir: Game Of Thrones Konusu ve Oyuncuları

Game Of Thrones’un 7. sezonunun başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Haziran ayında başlayacak olan Game of Thrones’un 7. sezonununda inanılmaz bir sezon olacağına eminiz.

Game Of Thrones’un 7. sezonunda görmek istediğimiz şeyler;

1- Jon Snow ve Daenerys’den White Walkers

Birinin White Walkers’ı 7. sezonde ele alması gerekiyor. Yakın zamanda White Walkers’ları yapmalarını bekliyoruz.  Büyük bir sorunun üstesinden gelmek için ekip kuran Jon Snow ve Daenerys’den daha iyi ne olabilir ki.

2- Arya, Cersei’i Öldürsün

Cersei’ni tüm çocuklarının öldürülmesine rağmen, Cersei hala kraliçe. Arya’nın Cersei’yi öldürmesi intikam almak zorunda.

3- Hodor veya Catelyn’in Yeniden Canlandırılması

Game of Thrones’in yapımcılarından bir şey yapmasını istek Hodor’u geri getirmesi olurdu. Şimdiye kadar dizide en çok sevilen karakterlerden biri Hodor’du. Bran’ın güvenliğini sağlamak için kendini feda eden Hodor’u geri getirmek kendi kaderini yaşaması için olabilir.

4- Tyrion Sonunda Mutluluk Bulsun

Tyrion’un zor olduğunu herkes bilir. Babsının annesinin ölümünden ötürü kızgınlık duyduğu Tyrion, sayrayda yada dışarda da insanlar tarafından saygı görmüyor. Bu nedenle Tyrion’un gerçek aşkı bulmasını düşünürken Shae’nin onun arkasından bıçaklamasıyla ters köşe olduk. Sonunda gerçek aşkını bulmasını bekliyoruz.

5- Daha Fazle Ejderha

Bir ejder yumurtası yapmak ve yumurtadan çıkarmak ne kadar sürüyor? Daha çok ejderha olması dizi severler açısından daha iyi olacaktır. Daenerys’in “Dracarys” diye bağırdığını duymaya herkes bayılır.

6- Jorah’ın Greyscale İçin Bir Çare Bulması

Bunu yapmak mümkün olabilir. Stannis’in kızı Shireen’in mucizevi bir şekildei iyilişmesinin ardından aynı şeyi Jorah için umuyoruz.

“Game Of Thrones’un 7. Sezonunda Görmek İstediğimiz Şeyler” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir